Kdo jsou holky ve formě?

Jsme dvě, Bára a Lenka a jsme Holky ve Formě.

Naše cesty se spojily před několika lety a kromě společné lásky ke sportu nás k sobě táhla touha psát blog. Napadlo nás, že bychom to mohly zkusit společně, protože ve dvou se to lépe táhne. Tak vznikl blog Holky ve Formě.

Obě dvě rády běháme, ale každá úplně jinak. Lenka se zaměřuje na krátké, ale svižné tratě, za to Bára běhá raději pomalu a déle. Společně jsme několik let vedly běžecké tréninky a pomáhaly lidem kolem nás začít běhat a najít v běhání zalíbení. Běháme hlavně proto, že nás to baví, naplňuje a vyčistíme si tak hlavu od každodenních starostí. Nejsme pouze běžkyně, Lenka si ráda odpočine při józe a Bára teď poslední dobou propadla CrossFitu a baví jí si dát pořádně do těla. Sport máme v krvi od malička, obě pocházíme ze sportovní rodiny a sport nám vyplňuje většinu volného času.

K našemu aktivnímu životu patří také zájem o zdravé a vyvážené stravování. Kromě zdravého a chutného jídla nás také spojuje láska ke kávě, tu obě milujeme a většina našich blogerských schůzek je právě nad hrnkem dobré kávy. Naším cílem je být motivací a inspirací pro naše čtenářky a to nejen po sportovní stránce, ale chceme také sdílet zážitky z cestování, závodů a dalších akcí.

Blog je pro nás motivací, zábavou a odpočinkem zárověň, je to pro nás srdcová záležitost. Když se nám někdy nechce jít běhat nebo cvičit, hned si vzpomeneme na náš blog a překonáme lenost a obujeme tenisky. Každá z vás může být ve formě a začít můžete hned teď!