Dopis Lence

Leni,

Tak jsem usedla před chvílí k počítači, že ti jdu po týdnu napsat dopis a polil mě studený pot. Ten čas tak rychle letí, že jsem na dopis pro tebe minulý víkend zapomněla a měla za to, že ti píšu po týdnu. Tak se omlouvám a napravím to tím, že ti píšu rovnou za dva týdny najednou :).

Červenec zatím stále trávím v Praze na home officu, situace v Berlíně se sice lepší, ale pořád je práce v kanceláři hodně omezená a všem je nám doporučeno pracovat z domova. Nicméně se už nemůžu dočkat na změnu prostředí, kancelář má něco do sebe a bude to příjemná změna. Budu koncem července týden na služební cestě v Budapešti, kde otvíráme novou prodejnu a pak na dovolené v Jeseníkách, takže návrat do Berlína plánujeme v srpnu.

Jak to shrnout, pořád se něco děje, mění, posouvá a já jsem si na už tak nějak zvykla a přijdu si i mnohem flexibilnější než dříve. Je příjmené, že díky home officu můžu být častěji s rodinou. Minulý týden jsem vyrazila na oslavu vysvědčení neteře na únikovou hru, kde byla Markétka poprvé a bylo super vidět to její nadšení, zápal a jak jí to baví. Nechyběl ani drink po náročném úniku z místnosti a probrat  plány na prázdniny.

Řekla jsem si, že si udělám radost, a i svému tělu, a byla jsem na masáži a bylo to boží. Nejlepší byl ten timing, pátek večer po náročném týdnu, no i když to místy příjemně bolelo, usnula jsem a odcházela hodně zrelaxovaná.

V neděli minulý týden jsme vyrazili s Honzou na další z běžeckých výletů a tentokrát do Klánovického lesa, byla jsi tam někdy? Já ne a je to škoda. Krásný les, rovina, takže super i pro začátečníky.

Po delší době jsem vyrazila i na brusle do Troji, večer po práci je to super se vyvětrat a pak si dát studený drink, doporučuji 🙂

Měly jsme rande i s holkama z gymplu, je to vždycky nezapomenutelný večer, vzpomínáme, řešíme, drbeme a jsme pořád ty stejné holky jako na gymplu v Ústavní před (omg) 13ti lety.

Tento týden mám na zkoušku po dobu 10dní whole30 krabičky od Nutric bistro a musím říct, že mi to otevřelo oči. Whole30 jsem sice držela, ale jídlo jsem si dělala já sama, takže jsme skončila u tuňáka, zeleniny a vajec. Krabičky od Nutric bistra jsou moc dobré ale ty porce?! Mám 1700 kalorií a je toho jídla hrozně moc a člověk vidí, že když jí kvalitně, kolik toho může sníst versus nějaká sušenka, nezdravé jídlo, alkohol atd. No zatím jsme nad míru spokojená, budu o tom psát i článek na blog.

V sobotu jsme s Honzou byli na crossfitových závodech v našem domácím gymu CrossFit Hometown a bylo to super. Ta energie, atmosféra, hecování, pot a dřina, to je něco, co máme rádi! Dneska jsem to byla rozběhat ve Stromovce a moje lýtka mi při běhu připomněla včerejší pot a dřinu.

Příští týden bude opět akční, kombinace sportu, home officu a rande se zajímavými lidmi. V sobotu slavíme narozky neteře Markétky, už se ptala, jestli budu zase Nike teta, že se těší, co ode mě dostane. A v neděli vyrazím směr Budapešť a služební cesta.

Přeji ti Leni úspěšný týden a budu se těšit na vyprávění a zážitky z tvé dovolené v Rakousku.

Bára

Napsat komentář