Dopis Lence

Ahoj Leni,

Nevím jak ty, ale já vnímám že už máme po koroně a svět se seznamuje s novým normálnem. Nevím, jestli slovo normálno existuje, ale tak nějak bych to popsala. Spousta firem zavedlo nový pravidla, nastavení, přehouplo řadu lidí na homeoffice a sčítají se ztráty, snižují se budgety a doufá se, že se to ustojí.

Jak je to u vás ve Swarowski, už pracuješ zase plně zpět jako předtím? U nás v Nike je stále doporučený home office a pokud můžeš pracovat z domova, tak nemáš do kanceláře chodit. Vlastně ani nemůžeš, musíš se rezervovat systému a stále je omezený počet lidí kolik tam může být, circa 30%. Tím, že mám doma pohodlné prostředí na práci z domova, tak zatím nechávám volná místa v officu těm, co to potřebují více než já. Musím říct, že jsem si zvykla a vyhovuje mi to. Více toho stihnu, lépe se mi to kombinuje se sportem, s pravidelným jídlem a mám více času, tím, jak nemusím nikde jezdit. Jasně, že mi chybí interakce s kolegy a nemůžu se dočkat až uvidím náš zbrusu nový office, ale nedokážu si teď představit chodit denně do kanceláře. Uvidíme, jak se to během léta vyvrbí a jaký bude poměr home officů a office days na konci léta

A teď k mým dvou předchozím týdnům, musela jsem se kouknout do diáře, abych si vybavila, co byly hlavní highlights.

V rámci všedních dní je to více méně podobné, ráno vstávám mezi 5.30-6.00 a jdu běhat nebo na Crossfit, mezi 8.30-9.00 sedám k počítači a začínám pracovat. Záleží na denní agendě, ale mám hodně video callů, mezi tím řeším emaily a pracovní projekty. Kolem 17-18 pomalu končím pracovní šichtu a pak se věnuji svým projektům, Buďto mám schůzky, nebo pracuji na počítači, či něco vytvářím. Celkem nuda, chápu 🙂 ale moje všední dny se nesou v podobném duchu už pár týdnů.

Minulý víkend v sobotu měla moje mamka narozeniny a byla velká garden párty, teda ze začátku jsme kvůli dešti byli indoor a až pak jsme slavili venku. No musím říct, že jak nepiju, tak mě pár aperol spritzů zmohlo a cesta Uberem kolem 11 byla celkem utrpení. Další den ráno jsem kupodivu fungovala dobře, asi mi pomohl antiethanol, který jsem si vzala den předtím. Důležité je, že se oslava povedla a byla legrace.

Tento víkend jsem moc akční nebyla, v sobotu bylo nic moc počasí a já nešla ani běhat. Makala jsem na osobních věcech a konečně se vyspala déle než 5 hodin.

V neděli jsem šla běhat a běžela jsme podél vody a hrozně jsem se těšila, dva dny doma sedět nemohla.

Příští týden bude opět nabitý pracovně, mám tam zajímavé schůzky a o víkendu jedeme za kamarádkou a její rodinou do Sedlčan na grilovačku a výlet na kole. Jo a vidíme se ve čtvrtek, máme rande :)!

Tak si užij Leni nedělní večer a těším se na dopis od tebe.

Bára

Napsat komentář