Dopis Báře

Ahoj Baru,

Ten čas tak letí, už je zase neděle večer! A já rekapituluji uplynulý týden. Tentokrát začnu odzadu.

Dnešek byl odpočinkový. Probudili jsme se opět do horkého a slunného rána, tak jsme si při snídani na balkóně řekli, že bude dobrý nápad se jet někam vykoupat. Přemýšleli jsme kam a nakonec vyhrála nejbližší varianta – přírodní koupaliště Motol. Už jsem o tomto místě slyšela, ale neměla jsem do teď příležitost ho vyzkoušet. A po dnešku můžu říct, že mě příjemně překvapilo. Takové milé najít přímo ve městě kousek přírody a navíc ještě s koupalištěm. Voda byla čistá a osvěžující. Doporučuju všem Pražákům z okolí. Dopoledne jsme tedy věnovali relaxu a po obědě se vrhli na úklid.

Klidnější den byl dneska na místě, protože jsme včera vyrazili na kolo k Máchovu jezeru. Ujeli jsme 51 km v tom horku a dneska jsme to docela cítili. Ale byl to super výlet. Představ si, že jsem byla u Mácháče poprvé! Počasí bylo super, občas jsme z kola seskočili a vykoupali se. Vyběhli jsme se taky podívat k hradu Bezděz, ale prohlídku už jsme bohužel nestihli. Zakončili jsme to příjemnou večeří v restauraci La Farma ve Starých Splavech. Potkali jsme tam tenisty Kateřinu Siniakovou a Lukáše Rosola, kteří o víkendu bojovali na turnaji Mácha Lake Open.

Ty ses mě minule ptala, jestli už naplno pracuju. V rámci České republiky ano. Opět navštěvuji pravidelně všechny obchody Swarovski, kde právě vrcholí období slev. Tímto zvu naše čtenářky na lov :-). Tento týden jsem vyrazila i do Plzně. Zatím tedy jen tuzemské cesty.

No a jinak si vyplňuji volný čas nejčastěji plaváním a kolem kvůli zánětu v patě, který doufám už brzo odezní. V týdnu jsem byla plavat zas ráno. Chodím do Podolí, do venkovního bazénu. Já na ty brzké budíčky moc nejsem, ale mám pak ze sebe dobrý pocit. Minulý víkend došlo opět na plavání v pískovně u nás u Klatov. A taky jsme si zopakovali cyklovýlet na hrad Švihov. Tentokrát už měli otevřeno, tak jsme poseděli s kamarády na nádvoří. Je to tam moc hezký, asi se budu opakovat, ale doporučuji všem jeho návštěvu.

No a tento týden bude můj poslední před dovolenou, chystáme se do Rakouska. Takže příště ti asi povyprávím, jak jsme se měli.

Přeju ti krásné letní dny 🙂

Napsat komentář