Dopis Lence

Leni, musím říct, že to vnímám podobně. Ty předešlé týdny mi hodně splývaly, ale ten minulý byl najednou nabitý, protože jsem využila toho, že jsem stále ještě v Praze a navštívila Nike outlet prodejny. Byl to skvělý pocit být zase zpátky ve svém retailovém světě, být na prodejně, bavit se s lidmi, pozorovat zákazníky a tak nějak si zvykat na new normal. Jsem pozitivní, ale je jasné, že na delší dobu svět retailu nebude to co dříve, tedy aspoň v rámci Nike.

V týdnu jsem byla sportovně aktivní, jinak bych nebyla ve své kůži. Začala jsme zase chodit pravidelně na CrossFit a moc mě to baví. Byla jsem i ráno v týdnu běhat a užila si svou podcastovou chvilku. Po večerech ještě makám na svých osobních projektech a musím říct, že mi ty dny jsou někdy krátké. Na spánek mám sice Oura ring, který mi poctivě hlásí, že spím málo, mé tělo je docela out of energy a potřebuji se více vyspat, ale já to teď nějak necítím a jsem v nějakém pracovním Flow. Poslední měsíce jsou pro mě v mnoha směrech zajímavé a obohacující a já se toho snažím co nejvíce využít.

Myslím, že jsem ti zmiňovala, že teď pravidelně píšu pro magazín Noviny & Novinky a máme teď zajímavý projekt #Restartpodnikani . Dělám na dálku rozhovory se zajímavými lidmi a napadlo mě, že bysme taky mohli někoho vyvzpovídat a to klidně i skrze můj podcast. Ajj…to jsem si naběhla…Ano, můj Podcast je to v to do listu už hodně dlouho, nevím proč, ale nějak se mi k němu teď cesta hledá krkolomněji než jsem si myslela. Ale já to dám a další díl bude určitě brzo a bude super 😊!

Jestli si vzpomínáš, dělala jsem rozhovor s Michalem Dvořákem u nás na blogu o mindfulness. S Michalem jsme spolu začali dávat dohromady projekt a právě v pondělí jsme s ním šli ven, jmenuje se Quattro Elementi a je to o propojení pohybu, stravy, spánku a mindfulness.

A víkend jsem měla taky zajímavý, v sobotu jsme s Honzou běželi krásnou trasu Svatojánské proudy a pak jeli do Davle na chatu, kde jsme byli s mojí rodinou a po večerním grilování jeli zpět domů do Prahy. V neděli jsem byla běhat a konečně jsme si zašla na nehty, no jo, ženské problémy 😊. Odpoledne jsme vyrazili za kamarádkou na výlet do Sedlčan a bylo to moc fajn.

Tento týden byl celkem nadupaný, ale takové já mám nejradši. Nuda je pro mě sprosté slovo a snažím se, aby mé dny nudné nebyly ani trochu.

Užívej větší volnosti a těším se ve středu na společnou jogu.

Bára

Napsat komentář