Dopis pro Lenku

Leni,

Tak to vypadá, že se věci daly koncem týdne do pohybu a opatření se rozvolňují, jak to vnímáš ty?

Já vlastně ani nevím, na jednu stranu je to samozřejmě skvělé především pro podnikatele a živnostníky, že se budou moci vrátit zpět do práce a nabízet své služby, na druhou stranu jsem lehce skeptická k chování lidí a respektování pravidel. Lidé rychle zapomínají, což je samozřejmě dobře, kdo by chtěl žít v negativních myšlenkách a pocitech, ale když se zapomene až moc rychle, může to mít nečekaný průběh. Uvidíme, necháme se překvapit 😊!

Můj týden byl co se týče aktivit a náplně dne hodně podobný jako ty předchozí. Stále pracuji z domova z Prahy, den začínám během ve Stromovce a okolí. Poté si dám kávu, snídani a vrhám se do práce. Rozjezd pracovního týdne byl celkem poklidný, ale v úterý to začalo být trochu crazy. Dostali jsme informaci, že se můžou otevřít některé Nike Factory prodejny a je potřeba vše připravit. Tak jsem od úterního rána byla jak telefonní ústředna, pořád mi někdo volal, ptal se na to a ono a já se snažila být na všechny milá a vyjít jim vstříc. Ale mnohdy jsem odpověď neznala a na dálku se některé věci blbě řeší. Ale tak zvládlo se to, prodejny v pátek otevřely respektující všechna nařízení a pomalu se i tento sektor začíná probouzet. Příští týden otvíráme další prodejny, takže mi bude telefon opět vyzvánět o sto šest.

Večer po práci od počítače neodcházím a věnuji se svým externím projektům, které mě neskutečně baví, dávají mi energii a mám super pocit z kvalitně využitého času. Jsem zvědaví jak se to vše bude formovat a co z toho v budoucnu vznikne, uvidíme 😊. Co se týče mého fungovaní jako správné manželky, jsem se tedy moc nečinila. Vaření skoro nula, opět je plně zpět salát na sto způsobů a domácí práce kromě mého hobby praní, se taky nekonaly. No holt nemůžu stíhat vše a upřímně si jdu radši zaběhat než uklízet 😃!

V sobotu mi přišlo příjemné překvapení, nová kuchařka od Jíme Zdravě, tak věřím že mě to nakopne a Honzovi něco uvařím. Příští týden bude sice pracovně kratší, ale o to asi intenzivnější. Na 1.Máje Honzu vytáhnu někam na procházku, uschnout teda rozhodně nechci 😊! Užij si pohodový týden a těším se na zprávu od tebe, jak jste si užili prodloužený víkend.

Bára

Napsat komentář