Dopis Lence

Ahoj Leni,

Já to nechápu, ale v té karanténě ten čas utíká nějak rychle a trochu mi ty dny už splývají.

Velikonoční volno mi to ještě více rozhodilo, tak nějak nevím co je za den a tak se i můj dopis zpozdil o pár dní.

Navíc se nám včera večer rozbila pračka, část vytekla na podlahu, takže jsem večer místo psaní dopisu řešila co s tím.

Ale zpátky k mým uplynulým dvou týdnům, došlo mi, že od tvého dopisu už uplynul více jak týden a je na čase karanténní život Báry ve Formě trochu zrekapitulovat.

No….Tolik se toho vlastně nestalo, nezměnilo, vše  pořád při starém. Jsem stále v Praze a sledujeme vývoj v Německu, konkrétně v Berlíně, a také interní informace ohledně otevření kanceláře.

Zatím je vše s otazníky, tak neplánujeme kdy se budeme přesouvat, nicméně je to na dobré cestě a já upřímně doufám, že se v květnu přesuneme zpět do našeho Berlínského bytu a budeme chodit opět do kanceláře.

Po doběhu sprcha, snídaně a zasedám k počítači a čeká mě dopolední šichta, je to různé, záleží na dni, ale mývám za den hodně video callů, mezitím řeším emaily, prezentace a další věci.

Přes týden mám režim v podstatě stále stejný, ale vlastně mi to ani nevadí. Ráno vstanu, dám si kafe, v rámci pití ranní kávy si vyberu Podcast list na běh. Pak běžím do Stromovky, nebo na Letnou, do Troji, podle chuti a nálady a nastartuju den během a poslechem motivačních rozhovorů.Po doběhu sprcha, snídaně a zasedám k počítači a čeká mě dopolední šichta, je to různé, záleží na dni, ale mývám za den hodně video callů, mezitím řeším emaily, prezentace a další věci.

Snažím se si dávat pauzu na oběd společně s Honzou, který těch callů má také hodně. Když to jde obědváme spolu, když má jeden z nás call tak pak jíme každá zvlášť u počítače. Odpoledne je další pracovní fáze a opět záleží co je v denní agendě, ale dopoledne se s odpolednem moc neliší. Prostě pořád do kola cally, emaily, prezentace, excell, občas nějaký brainstorming a najednou je 5, 6 odpoledne. Samozřejmě nesmí chybět odpolední káva, většinou mezi 3-4 hodinou, záleží v kolik obědvám. Po práci přichází na řadu zábava, sice v podobě další práce, ale já to tak nevnímám.

Jak víš, jsem teď zapojená do řady projektů, kde pomáhám s marketingem, sociálními sítěmi, nově píšu články pro N&N magazín a samozřejmě naše společné baby-Holky ve Formě 😊.

No někdy odpoledne cvičím ať už doma nebo venku, jindy jedu jak fretka a makám na počítači. Teď se mi několikrát stalo, že jsem se dostala do Flow a bylo to boží! Tolik jsem toho udělala a nešlo to zastavit! To je nejlepší zpětná vazba, když děláš práci a projekty, které tě baví a naplňují.

O víkendech pokračuji ve studiu Klinické Naturopatie a Digisemestru, přehodili výuku do onlinu, tak je super, že se tomu můžu teď více věnovat.

Mám zálusk na další řadu webinářu a kurzů, ale snažím se si dávat sama sobě zábrany, protože se často nadchnu pro hodně věcí najednou a pak to logicky nestíhám, ale to jsem prostě já 😃!

Velikonoce jsme pojali úplně stejně jako víkend, běhání a pak jsme byli doma, četli si, já koukala na webináře, ladila věci ke svým free time projektům. V neděli jsme dělali rebordelizaci v bytě a bylo to děsivé, kolik jsme toho vyhodili, vůbec nechápu kde jsme tolik krámu nasbírali 😃! Jo a pozor, Honza pronesl přání, že by si dal buchty s tvarohem a tak jsme to hecla, nakoupila na to, teda droždí nebylo, tak jsem použila sušené a udělala kynuté buchty. Jako nechápu, jak to někdo může dělat často, byla to pěkná piplačka a asi buchty zase nějakou chvíli mít nebude. Teda vlastně bude, zamrazil si je do zásoby na horší časy.

A vlastně ještě jedna věc, začali jsme koukat na Money Heist an Netflixu, slyšela jsi o tom? Četli jsme o tom a spousta lidí to sdílela, tak jsme na to začali koukat a je to super! Takže jestli máte volné večery, včele doporučuji 😊!

Tento týden se nic moc extra zajímavého neděje, dít asi moc nebude, prostě standard- běh, práce, projekty, vzdělávání a odpočinek.

Užij si zbytek týdne a budu se těšit na dopis od tebe 😊!

Bára

Napsat komentář