Dopis Báře

Ahoj Baru,

Budu se opakovat, ale ten čas teda letí! Takže, co jsem poslední dobou prožila?

Některé věci se nemění. Třeba pravidelné sportování a pobyt na čerstvém vzduchu. Trochu jsem polevila v józe, ale zato jsem zařadila kolo. Asi to bylo tím hezkým počasím, které mě táhlo víc ven. Musím říct, že mě to fakt baví a vypadá to, že cyklistika bude taky náplní letních výletů, které budeme nejspíš trávit v Čechách, což mi nevadí, protože mám v hlavě spoustu míst, kde jsem ještě nebyla a rozhodně stojí za návštěvu. Teď v sobotu jsem kolo vyměnila za kolečka a byla se projet na bruslích.

Běhám stále a mám novou motivaci. S kolegy jsme si založili challenge v Nike Run Club aplikaci. Musím naběhat co nejvíc kilometrů do konce května. Sdílíme spolu fotky a aspoň takto virtuálně jsme stále v kontaktu a hecujeme se navzájem. Když už zmiňuji tu práci, tak se nám některé Swarovski obchody již příští pondělí otevřou. To znamená pomalu zpět do reality a pracovního procesu, musim říct, že se těším.

Jo a chci ti doporučit občas změnit trasu, prostě se spontánně rozhodnout běžet jinudy. Mě se to včera vyplatilo. Z Petřína jsme neběželi hned na Strahov, ale vzali jsme to přes Hrad. Dlouho jsem tam nebyla a navíc teď bez turistů to bylo takové neobvyklé. Člověk je po té dlouhé době doma úplně natěšený na ty procházky Prahou.

Jinak si dělám takové malé radosti, pořídila jsem si pár věcí online. Knížky, časopis Elle na tři měsíce, pokojovou kytku od holek z „řekni, kde ty kytky jsou“ i oblečení z druhé ruky. Ppodařilo se mi najít super kousky na Instagramu second handu Malé černé a taky na Vinted, což jsi mi doporučila ty, takže děkuji. Něco se mi tam podařilo i prodat. Další radost jsem měla z objednaných produktů od Just Nahrin a taky došlo na mýdlo od Mýdlenky https://www.mydlenka.cz/ To jsou tak náramně voňavé věci, škoda, že se vůně nedá vložit do textu jako příloha :-).

No a jinak pokračuji dál v objevování nových receptů v kuchařkách Jíme zdravě https://fitrecepty.info/. O víkendu jsem dělala tuňákové karbanátky, fakt dobrota. Akorát jsem musela trochu improvizovat a místo pohanky použít quinou.

No a ještě se musím pochválit, že jsem obnovila lekce angličtiny. S mojí učitelkou Rachel jsme vyměnily kavárny za počítač a jedem dál. Z pohodlí našich domovů.

Tak novému týdnu zdar a těšim se na novinky od tebe 🙂

Napsat komentář