Dopis Báře

Tak ahoj Baru,

Minulý týden mi tedy dost prosvištěl mezi prsty. Čím déle jsem doma, tím víc ztrácím přehled o čase a vše tak nějak rychle plyne. Občas opravdu ani nevím, co je za den :-).

Tak sesumíruji aspoň sem moje aktivity a třeba to bude pro někoho fajn inspirace, jak si zpestřit čas doma, kterého teď máme víc než kdy jindy. Což podle mě není úplně špatně, protože máme prostor na to, co jsme dosud odkládali. A taky sama na sobě pozoruji, že se víc dívám kolem sebe když jsem venku a užívám si každé chvilky na čerstvém vzduchu. Člověk si najednou váží i těch běžných věcí.

Tak tedy kromě práce, kterou teď v omezené formě vykonávám z domova, si vyplňuji volný čas takto:

SPORTEM

Nejčastěji tedy běhám. Vím, že je kolem toho spousta diskusí, ale já si prostě myslím, že to je v pořádku. Pobyt na čerstvém vzduchu je zdravý pro tělo i duši. A když člověk běží sám nebo s člověkěm, se kterým žije, tak je to oukej. Roušku a občas brýle nosím, ale když běžím v lese nebo kilometry kolem nikdo není, tak ji sundavám. S nikým se nezastavuji, lidem se vyhýbám, selský rozum používám.

Doma cvičím a posiluji podle aplikace Tone It Up https://www.toneitup.com/, to mě baví. A poprvé jsem cvičila jógu podle live streamu na Instagramu. Moje kamarádka Mirka https://www.instagram.com/miris_yogis/ pravidelně vysílá živě a je to překvapivě super zážitek. Překvapivě spíš kvůli tomu, že bych nevěřila, že i na dálku to může být doma v obýváku tak super zážitek. Zapálila jsem si svíčku a při závěrečné Savasaně i trochu dřímla. Druhou lekci už jsem zaplatila. V této době ráda podporuji moje oblíbence, kteří přišli o pravidelné příjmy.

VÝZVY

Je super, jak se lidi umí navzájem zabavit. Virtuálním prostorem sviští jedna výzva za druhou. U mě se zatím zastavily dvě. Jedna od Ivy https://www.instagram.com/iva_runstheworld/, chtěla po mě vydržet 3 minuty v pozici prkno. Uf, dala jsem to 🙂 No a ta druhá byla #jimezdravevyzva https://www.instagram.com/explore/tags/jimezdravevyzva/ od https://fitrecepty.info/ . Prostě a jednoduše si uvařit něco zdravého. Přiznávám, že teď podle jejich kuchařek, které mám doma, vařím často a ráda.

NENÍ NUTNO

Zpívání písničky Není nutno bylo takové pohlazení na duši, to asi nepotřebuje ani další vysvětlování, Zdeňka Svěráka mám moc ráda!


NAKUPOVÁNÍ

Udělala jsem si radost kalhotkama Calvin Klein, které jsem si pořídila s 20% slevou na https://www.eshopspravnapodprsenka.cz/ . To můžeš i ty a všechny naše čtenářky. Stačí použít slevový kód HOLKYVEFORME20, který je platný do 5.4. Majitelka Karolína bude určitě ráda, taky to teď nemá lehké. A já dobře vím, že o tenhle obchod by byla škoda přijít, protože mi tam vždycky dobře poradili a jsou hrozně milí.

ČETBA

Konečně je čas na ty nakupené nakoupené knížky, které čekají na svého čtenáře, na mě :-). Tak nějak podle nálady to střídám, protože ani jedna nemá souvislý příběh, tak se neztratím. Ale nejvíc jsem se zakousla do Pražských příběhů, miluju historii Prahy, ráda si o ní čtu a představuju si, jaké to v té a oné době bylo.

No a týden jsem zakončila v neděli večer živým vysíláním s mojí kamarádkou, spolužačkou z gymplu Hankou, se kterou jsme si povídaly o imunitě. Ta je teď důležitá. U Hanky si občas objednávám produkty značky Just a Nahrin https://www.justnahrin.cz/, no a teď mám i jasno v tom, co budou další produkty, které vyzkouším. Na posílení imunity to bude sprej Eucasol s eucalyptem a tymiánový krém. Hanka spravuje na Facebooku skupinu Bylinkování na každý den, tam dává novinky a může i poradit – https://www.facebook.com/groups/389611124834673/

Tak jsem zvědavá, co přinese tento týden. Jestli bude vůbec v něčem jiný. Uvidíme. Těším se na dopis od tebe. Ahoj 🙂

Napsat komentář