Analýza zdravotního stavu

Anet, můžeš se nám trochu představit?

Určitě Baru jsem osobní fyzio-trenérka a poradkyně v oblasti zdravého životního stylu. Snažím se lidem ukázat co možná nejpřirozenější a nejjednodušší přístup ke zdraví, tak aby je bavil a vydrželi u něj nejlépe celý život.

Kdy nastal ten zlom, že jsi se rozhodla pomáhat lidem s výživou a rehabilitačním cvičením?

Touhu lidem pomáhat jsem v sobě měla vždy. Ten zásadní zlom přišel po mé vlastní zkušenosti ve vrcholovém sportu, kdy jsem se nepříjemě zranila. Následovaly operace a pak další navazující poranění. Dlouho jsem se motala v začarovaném kruhu, až sama našla cestu ven. I díky svým poraněním se skvěle dokáži vcítit do problému ostatních a najít tak individuální cestu pro ty, kteří jí také potřebují.

Jaká byla tvoje cesta k firmě FinClub?

Na Finclub jsem narazila úplně náhodou. Postupně jsem sama s firmou sama tak spokojená, že jsem se rozhodla za ni postavit své jméno a nabízet její produkty dál mým klientům. Na firmě se mi líbí propojení přírodní suplementace na bázi bylin, hub atd. a zároveň možnost opřít se o lékařské grémium a racionální postoj ke zdraví člověka. Takové propojení východní a západní filosofie “léčení”.

Komu by jsi doporučila zajít si na celkovou analýzu těla?

Každému! Myslím že není od věci orientačně zjistit stav vnitřního prostředí těla. Může se stát, že odhalíme něco co daný člověk neví a v krajním případě mu tím zachránit třeba i život. Určitě nechci nikoho strašit, ale u mé kamarádky jsme našli nějaké nesrovnalosti, tak jsme ji poslali raději za lékařem a nakonec skončila na operaci. Bez analýzy by k lékaři, jak sama říkala, nešla.

Jak by jsi zhodnotila aktuální zdravotní stav české populace?

V posledních letech osvěta v rámci prevence zdraví určitě stoupla, ale pořád mám pocit, že se často setkáváme s lidmi kteří jsou v rámci svého zdraví nedisciplinovaní a prevenci odmítají nebo podceňují. Co mě v poslední době hodně překvapuje až možná trochu děsí, je kolik lidí je na antidepresivech. Prakticky každý třetí člověk, kterého měříme má nějaké léky na deprese, úzkost atd. Otázkou je zda neumíme pracovat se stresem, který na nás dopadá nebo zda stres, který na nás dopadá je už tak veliký, že se s ním pracovat nedá.

Dodržujes ty sama nějaké zásady týkající se zdravé výživy a wellness?

Vzhledem k mým zdravotním problémům, které jsem měla dlouhá léta, tak musím. Prakticky cvičím každý den. Snažím se dodržovat pitný režim. Ve stravě mám v poslední době mezery, to vím, děti mi všechno sní 😀 tak to doháním bylinkama a houbama od Finclubu

S jakými neřestmi a problémy za tebou lidé chodí nejčasteji?

Jelikož mě berou jako odbornici na pohybový aparát tak nejčastěji s bolestmi zad a kloubů. V rámci biorezonanční analýzy řešíme nejčastěji civilizační onemocnění (cholesterol, stařecká cukrovka atd.). No a samozřejmě jak už jsem zmínila, tak v poslední době hodně řešíme s lidmi stres a jeho zmírnění (přírodní suplementace, relaxační techniky, práce se stresem ale i zvýšení fyzické kondice)

Vím, že máš dva male chlapečky, řešíš u nich už výchovu směrem ke zdravému životnímu stylu?

Jednoznačně! Přiznávám že někdy je to těžké, děti mají svá období a jeden rok je okurka to nejlepší na světě a další rok okurku nejedí. Myslím že každá maminka to zná, ale pro mě je důležité vždy u svých dětí cestu ke zdravému životnímu cestu hledat a myslím, že se nám to zatím daří.

Co by jsi vzkázala lidem,kteří jsou nespokojení se svým zdravím ale stale nepodnikli krok k tomu to změnit?

Možná ten krok nepodnikli, protože neví kde začít, jak se k tomu postavit. Svět je dnes přehlcený informacemi a někdy je těžké si vybrat správný bod od kterého se tak říkajíc odpíchnout. V případě že hledáte ten správný postup, jak začít se svým zdravím něco dělat přijďte na biorezonanční analýzu. V případě že si nejste jistí nebo se stydíte navštivte skupinu na Facebooku “Terapie přírodou” vedu tam pravidelnou poradnu, ve které ráda pomůžu I Vám 😊

A závěrem, který produkt od firmy FinClub by jsi nám doporučila?

Mě I spousta lidí které znám postavil na nohy Mycelcaps. Je to produkt z léčivých hub, který má vysokou koncentraci účinné látky AHCC. To jiný produkt na trhu nemá. Zvyšuje imunitu (aktivitu NK buněk) až o 800%. Zvyšuje energii a navíc pomáhá lépe zvládat již zmiňovaný stres.

Od té doby co ho beru, tak jsem nebyla nemocná, energie mám dostatek i s malými dětmi a navíc když je doma nepořádek, tak mi to zase tolik nevadí. 😀 a proto ho pro jistotu bere radši i manžel 😀

Napsat komentář