Charitativní bazárek

Rok 2020 se rozběhl krysí rychlostí a už máme únor. Šílený! Já moc na konci roku a ani na jeho začátku nebilancuju, ale jednu věc jsem zhodnotit chtěla. Náš předvánoční charitativní bazárek. No a dostávám se k tomu až teď, hanba! Ale lepší pozdě, nežli později.

Nechci vás zahlcovat informacemi v dnešní  době, kdy nikdo nechce nic číst, takže budu stručná. A spoustu vám toho řeknou fotky, které krásně vystihují atmosféru, která je stejně nepopsatelná. Zkusím tedy hodnocení nacpat do pěti bodů.

  • Nápad udělat bazárek uzrál v mojí hlavě, poté proběhla konzultace s parťačkou Bárou, která byla pro a už jsme ladily detaily. Ale bez pomocné ruky podané Helčou Suchomelovou a jejím týmem z Jdu běhat by se nic neuskutečnilo, takže velké díky!
  • Moc si vážím toho, že se sešla bezva parta prodejkyň a jednoho prodejce, kteří se dobrovolně vzdali poloviny vydělaných peněz ve prospěch dobré věci. Jednalo se o milovníky pohybu, jak jinak. S Helčou jsme daly dohromady naše kontakty a vznikla z toho směsice velice zajímavých osobností. Lidé, které jsem znala a věděla jsem, že je na ně spoleh a chvíle s nimi jsou vždy moc příjemné, to jsou třeba Soňa a Michal z Running2, Lu Gregorová a  Bára Soukupová alias Barborka On The Run. A další, které jsem poznala až na akci a jsem za to moc ráda, protože tato setkání s inspirativními lidmi jsou vždy obohacující. Také doufám, že Holky z plakátu, Teru Menclovou, Veroniku Preti a komplet duo Pink Power jsem neviděla naposled.
  • Jídlo je na každé akci základ a nám se podařilo získat neuvěřitelně talentovanou a sympatickou studentku střední školy, která si už teď jde za svým snem. Helena z Kupcake nám připravila takové dobroty, že jsme se všichni olizovali až za ušima. Je mladá, nadaná, chytrá a uvědomělá. Naše cesty se rozhodně musí ještě někdy potkat.
  • Každý rád vyhrává, že? Proto jsme byly rády, že se nám podařilo dát dohromady fakt bohatou tombolu. Všichni do ní přispěli nějakým produktem, takže účastníci mohly získat opravdu super ceny. Od kosmetiky, přes oblečení, doplňky a šperky, po vouchery, šampaňské a zdravé kuchařky. A výdělek z tomboly byl velmi důležitý pro celkovou částku, kterou jsme přispěly Helence.

Závěrem chci snad jen už říct, že jsem na nás všechny moc pyšná. Napoprvé jsme to zvládli skvěle a atmosféra byla opravdu kouzelná. Samozřejmě by se to neobešlo bez vás, nakupujících. Vy jste byli nejdůležitější, bez vás by to nešlo. Vaše peníze také putovaly na dobrou věc a díky vám byl bazárek tak štědrou a příjemnou akcí. Letos bychom to chtěli zopakovat, tak snad se to podaří, držte nám palce!

Napsat komentář