Dopis Lence

Ahoj Leni,

Minulé dva týdny utekly jako voda a dnešní dopis a soupis toho co jsem prožila za poslední dva týdny je celkem akční. Těším se na dopis od tebe.

PS: Gratulace k promoci-jsem na tebe fakt pyšná 😊!!!

17.11.2019

Je neděle večer, sedím doma u stolu a sepisuji ti dopis o tom, jaký byl můj týden. Dnešní den je speciální, nejen pro naše rodiče, prarodiče, ale i pro nás. I když mi byl pouze rok, prděla jsem si v kočárku do plen a věděla buřt o tom, proč moje mamka utíká s kočárkem před vodou stříkající z hasičských aut, zažila jsem to a jsem na to hrdá. Můžeme všechno, dnešní život nemá limity, na co si vzpomeneme, to můžeme mít, jen ten čas byl, je a bude vždycky stejný, 24 hodin. Děkuju, za to, že prožíváme už 30 let svobodný život, můžeme cestovat studovat a já bych si moc přála, aby to tak zůstalo a využili jsme dnešních možností jak je to jde, tak to jen tak na úvod 😊!

Můj týden byl celkem nabitý různými akcemi a prací. Byla jsem v Praze na služební cestě, což zní vtipně, ale je to tak. Jak víš, mám na starosti Nike Factory stores v Evropě a ve čtvrtek 14.11 jsme znovu otvírali Nike outlet ve Štěrboholích. Prodejna se zvětšila cca o třetinu a na otvíračku nám přišlo skvělé zboží, takže i já jsem si udělala radost novými botami, mikinou a teplákovkou.

Od pondělí do čtvrtka jsem pomáhala týmu na prodejně, aby vše bylo tak jak má a my byli ready na čtvrteční otvíračku. Honza byl v týdnu ve Franfurktu na služební cestě, takže jsem večery trávila doma s naším kocourem Roshíkem. Vždycky když přes den navštěvuju prodejny, nebo jsem na otvíraččce, tak pak po večerech sedím za počítačem a doháním resty. Vše dopadlo dobře, prodejnu jsme ve čtvrek v 10:00 úspěšně otevřeli a mě hřálo u srdce, jak jsme to jako tým vše zvládli a prodejna vypadá famozně 😊!

Využila jsem svého pobytu v Praze a během týdne jsem měla zajímavé schůzky, jednak jsem byla v kuchynském studiu, protože vybíráme novou kuchyň a je to celkem porod. Kuchyň většinou bývá na rozhodování žen a já jsem z toho nervozní, abych vše vybrala správně, tak uvidíme, ještě stále nemáme rozhodnuto. Pátek byl hodně nabitý den, ale takové mám nejraději! Ráno jsem zasedla k počítači celkem brzo, abych ještě něco udělala než jsem vyrazila na ranní kafe s Michalem Dvořákem, kde jsme si společně povídali o Mindfullnes a Mindful eating. Bylo to hrozně zajímavé a já vše brzy spracuji do článku v kombinaci s rozhovorem s Michalem.

Po práci jsem jela za kamarádkou do WeWorku na Národní třidu, byla jsi tam někdy? Je to úžasný prostor, být startupista, freelancer, tak si tam určitě zaplatím členství-fakt super pracovní prostředí. Pátek jsem zakončila schůzkou se svou bývalu spolužačkou z FTVS Anetou, která mi představila FinClub a jejich analýzu těla. Bylo to zajimávě dozvedět se kompletní analyzu a stav svých oránů, také to sepíšu do článku, protože jsme si s Anetou v rámci měření povídaly o zajímavých věcech, které stojí za to sdílet.

V sobotu ráno jsme s Honzou jeli dopoledne na snídanovou narozeninovou oslavu kamarádky Moniky do restaurace Cacao na Náměstí Republiky. Na 12 hodinu jsem jela na Smíchov, kde jsme měly sraz a šly společně vařit s Jíme Zdravě, jak sis to užila? Mě to moc bavilo, holky byly skvělé, moc příjemně se mi s nima povídalo a uvařily jsme exkluzivní pokrmy, bylo to moc příjemné zpěstření víkendu.

Po vaření jsem jela domů, kde jsem řešila v podvečer nějaké věci do práce a šla spát asi půl desáté. Jsem pořád ještě hodně unavená po té horeččce Dengue a po 10 večer jsem úplně mrtvá. V neděli jsem si přispala a pak jsme jeli na brunch k Honzovému bráchovi s rodinou, bylo to moc příjemné, jsem ráda, že máme velkou rodinu a vždycky si najdeme čas se potkat.

 Cestou domů, jsem se ještě zastavila u rodičů na kafe, přijela tam i nevlastní ségra s miminkem, tak jsme se zapovídaly. Nedělní večer byl věnováný Podcastu, natáčela jsem 2.díl a zabralo mi to nakonec přes dvě hodiny, tak jsem napnutá, až to publikuju, jak se to bude lidem líbit.

Asi se divíš, proč jsem v celém sém týdnu nezmínila sport, bohužel jsem ještě kvůli nemoci musela odpočívat, sportovat můžu začít už příští týden, tak se moc těším. Už mi to nicnedělání lezlo na mozek 😊!

Jo abych nezapomněla, od pondělí jsem najela na výživový program Whole30, říká ti to něco? Držela jsem to už loni před svatbou a teď jsem se do toho pustila znovu z mnoha důvodů. Ten hlavní je, že kvůli té tropické horečce jsem se ládovala léky a tělo dostalo celkové hodně zabrat, taky se chci zase naučit pít kafe bez mléka, jíst jen když mám hlad a srovnat si chutě, tak uvidíme, jak mi to půjde. A co vlastně jím? No hlavně maso, zeleninu, tuky, vejce, trochu ovoce a to je vlastně všechno 😃! Zní to hodně omezeně, ale věř mi, že je to osvobozující, neřešit co jíst, výběr je jednoduchý a tím, že jím kvalitní potraviny, tak nemám hlad a cítím se dobře.

Příští týden mě čeká služební cesta na Nike centrálu do Holandska a o víkendu mám školu Klinickou naturopatii, tak se těším, až se dozvím něco nového. Příští týden bude zase jízda, na centrále se vždycky potkávám se spoustou lidí a hrozně se těším na letiště, nevím proč,ale prostředí letiště mě baví 😊!

24.11.2019

Tento týden začal jako vždy nabitě, měla jsem home office z Prahy, tak jsem pracovala doma a den se nesl ve znamení emailů a callů. Po práci jsem vyrazila do OC Chodov na kafe s kamarádkou Dančou, kde jsme probraly život, postěžovaly si na manželi, zasmály se a pak se i když nerady rozloučily a jely domů.

Večer jsem trávila úpravou Podcastu a jeho postování, byl to celkem porod, jak s tím programem ještě neumím, tak jsem se celkem navztekala 😊! Ale povedlo se a 2.díl Podcastu Bára ve Formě o běhaní je live.

V úterý mě čekal ranní let do Amsterdamu a poté jízda vlakem do Hilversumu na Nike centrálu. Vždycky je to takový flash back, přeci jen jsem tam 2 roky bydlela a byl to můj domov, tak je to pro mě jiné. Nejedu na služební cestu do neznáma, ale někam kde je mi to blízké. Na centrále jsem se potkala se spoustou bývalých kolegů, pokecala se vým direct týmem a vyslechla si několik inspirativních prezentací. Ve čtvrtek jsem přiletěla večer domů úplně vycucaná, ale spokojená z efektivně využitých dní na Nike Evropské centrále.

Pátek se nesl opět ve znamení emailů, callů, dohánění restů za poslední dny, kdy jsem na emailu moc nebyla. Večer jsem se potkala na kafe s Michalem z bemindfull, se kterým jsem dělala nedávno rozhovor pro blog, a měli jsme takový společný brainstorming.

Víkend byl studijní, měla jsem další studijní víkend v rámci mého jednoletého studia Klinické Naturopatie a opět jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí. V sobotu jsem po škole jela na home party s holkama z gymplu a bylo to skvělý! I když jsem po škole byla vycucaná, tak mě ten večer hrozně moc nabil energií.

V neděli jsem po škole jela rovnou do Berlína, mnohem raději jezdím v neděli bez kamionů. Myslela jsem si, že už jsem zdravá a fit, ale bohužel jsem dostala zánět žil v noze a opět mám zákaz sportovat ☹. Štve mě to a ptám se co jsem komu udělala, ale musím to brát pozitivně. Lepší je, že se na to přišlo, než aby se mi pak něco stalo při sportu. Spousta lidí šílí ohledně Black Friday, já teď spíš prožívám Black November a doufám, že mi brzy začne Pink December 😊!

Stále držím Whole30 a oproti minulému týdnu mi to už ani nepřijde, ba naopak, přijde mi to úplně normální. Zatím to opět hodnotím velmi pozitivně, srovnaly se mi chutě, při představě kávy s mlékem nechápu jak jsem to mohla předtím pít 😃, denně vařím, chystám si krabičky a celkově se můj jídelníček zkvalitnil a pročistil, tak uvidíme, jak to půjde dál. Můj cíl je neřešit Vánoce a prostě stále pokračovat ve Whole30 modu, samozřejmě si v rámci tradice dám kus obalované kapra, ale to už bude po 100% dodržených 30 dnech a holt nebudu kazit Vánoční svátky.

I přes to věřím a procházím si tím, že je to na nás a naší volbě spojenou s vůlí. My se musíme rozhodnout co jíst a nejíst a vždy máme možnost volby. Ze začátku to není nejjednodušší a chce to hodně pevnou vůli, ale jde to a pak je to jízda.

Užívej si posledního listopadového týdne a uvidíme se v neděli na našem Holky ve Formě bazárku 😊!

Zdravím z Berlína.

Bára

Napsat komentář