Dopis Báře

Ahoj Baru,

Tak ti píšu, protože jsme se dlouho neviděly. Zahajuji tedy tradici našich virtuálních dopisů. Abychom se navzájem informovaly o tom, co se děje.

Tak teda začnu jídlem. Hrozně mě potěšilo, že si na nás zase vzpomněla značka Puretaste http://puretaste.cz/, která vyrábí ten výborný bezobilný chleba, ten jak nám minule tak hrozně chutnal. Protože jsi byla pryč, tak jsem ho měla tentokrát celý jenom pro sebe, heč 😊. Musim říct, že mě pořád překvapuje, že fakt chutná jako pěčivo a zasytí, i když jsou v něm jenom vejce, voda, jablečná vláknina a sůl. Dostala jsem dýňový, takže ještě navíc semínka. Udělali jsme si k němu doma dva druhy pomazánek a byla super véča.

Taky jsme se zase po nějaké době objevily v časopise – Žena a život. Zmínila nás tam ve svém pravidelném sloupku herečka Petra Nesvačilová, se kterou chodím občas běhat. Napsala o mě, že jsem hodná trenérka. Taky že jo 😊. S ní je běhání velká zábava, mám hrozně ráda její smysl pro humor. Tak se těšim na další společný výběh.

Pak jsem byla taky týden ve Vídni. Představili jsme tam našim partnerům novou Swarovski kolekci Spring/Summer 2020. Je to velká paráda, máme se všichni na co těšit. Je fakt hodně nadupaná. Ale nebudu prozrazovat. Snad můžu říct jen to, že koncem prosince už bude na obchodech. No a co se týče sportu, tak to bylo trochu slabší. Byla jsem jen dvakrát ráno běhat. Ale jedno z těch rán bylo moc hezké. Běžěla jsem z hotelu do Prateru. Bylo to takové zvláštní, jak tam bylo ticho a klid. Aspoň nějaký pohyb.

Pak jsem hned z Vídně pokračovala na Moravu, do Velkých Pavlovic. Měly jsme tam sraz se spolužačkami z gymplu. Daly jsme si tam holčičí víkend, bydlely jsme v krásném hotelu Lotrinský http://lotrinsky-hotel.hotel.cz. Matky se utrhly od dětí a byla velká legrace. Popíjely jsme dobré vínko, podívaly se do Lednice a pořádně poklábosily. Dala jsem si i výběh mezi vinohradem, je to zas úplně jiná krajina, než na kterou jsem zvyklá, ale taky to má něco do sebe.

A aby toho cestování nebylo málo, tak jsem pracovně vyrazila poprvé do Srbska. Byl to dost náročný týden, moc času na sport jsem neměla. Ale stejně mě trochu bolelo v krku a měla jsem rýmu. Dala jsem si ale masáž na hotelu a musim říct, že to byla jsedna z nejlepších masáží v mém životě. Našla jsem ale super bistro, tam by se ti líbilo. Jmenuje se to Zadruga a mají tam zdravé věci. Vaří z čerstvých surovin od farmářů. V jejich obchůdku jsem koupila domů dvě sklenice jejich výborného ajvaru, který jsem ale domů nedovezla. Vyhodili mi je na letišti, protože to bylo něco jakože gel. Já jim na to říkám, vždyť je to váš ajvar, to přece nevyhodíte. Bohužel, takže poučení pro příště.

No a na závěr se ti musím pochlubit, že jsem byla s kolegyní přebrat cenu, kterou jsme za Swarovski dostaly jako nejůvěryhodnější značka mezi prodejci šperků v České republice. To potěší! Byl to hezký večer v Národním domě na Smíchově, uváděl to Tomáš Hanák.

Tak to je asi vše. Těším se na dopis od tebe. Přeji úspěšný týden.

Měj se, pa.

Lenka

Napsat komentář