#nejtrasasholkama

Většina z nás s oblibou zkouší nové věci. Ale stejně se i rádi vracíme ke starému a dobrému. Jistotě, která nezklame. Je to tak i z běžeckou trasou. Taky máte tu svojí jednu nej? Tu, na kterou se vydáte, když jste smutní, máte málo času nebo naopak potřebujete naběhat kilometry, chcete do přírody, být mezi lidmi, dát si kopce nebo prostě jen běžet kolem toho hezkého rybníčku? Chceme, abyste se o vaše nejoblíbenější trasy s námi podělili! Proto jsme se rozhodly uspořádat soutěž s hezkým koncem 🙂

Naše výzva zní: Posílejte nám fotky z běhání po vaší nejoblíbenější trase a my vybereme tři z nich do finále. Vy si pak odhlasujete, kde uspořádáme veřejný trénink a společně si vítěznou trasu proběhneme s vámi!
Máme však několik pravidel:
1.     Soutěžní trasa musí mít do 10 km, ale můžete posílat i delší mimo soutěž.
2.  Soutěžní trasa musí být v Praze (je jich tu dost), ale můžete posílat i odjinud mimo soutěž. Toto pravidlo je z důvodu snadnějšího uspořádání společného výběhu. Trochu diskriminace, my víme.
3.     Fotka musí být doplněna údajem o délce trasy a komentářem, kde je start, cíl a přes jaká (alespoň) tři místa se běží, případně co je na trase zajímavého.
4.       Fotku sdílejte na Facebooku či Instagramu.
5.       Nezapomeňte použít #nejtrasasholkama
6.       Na Instagramu ke komentáři u fotky přidejte @holkyveforme
7.       Na Facebooku sdílejte přímo na naši stránku Holky ve formě
Na sdílení fotek vám necháme čas do 20.4. Pak proběhne finálové hlasování a 30.4. budeme znát vítěze. 

Termín společného, jarního, běžeckého tréninku je naplánován na 6. května. Přihlašte se do události ZDE

Kterou trasou se vydáme, záleží jen na vás! 🙂

Pochlubte se vaší nej trasou a inspirujte nás i ostatní! Abychom vás ještě více namotivovaly, tak pro autory tří finálových tras jsou připravené balíčky od Birellu s krásným rozkvetlým diářem v designu Botanicals od značky Voala.

Tak tři dva jedna, zítra začínáme! 🙂

Napsat komentář