Oblíbené aplikace Holek ve Formě

Slovo apka, je dnes stejně běžné jako třeba dobrý den. Máme ikonek s aplikacemi plný telefon a hledáme další a další, které nám usnadní život. Já osobně jsem celkem amatér, Honza se na mě vždycky podívá jako na blázna a zeptá se:,, Proboha, ty na to nemáš apku ?! ‘’hmmm ne nemám, mám na to tebe, abys mi poradil J! Musíme těm chlapům občas připomenout, že je potřebujeme, i když v dnešní době se najde aplikace na všechno J!

Když už se do nějaké aplikace zakoukám, tak jí používám často a připadám si cool, že jdu s dobou a ulehčuji si život. Oblíbila jsem si několik aplikací, které mě baví, pomáhají mi, motivují mě a třeba budou inspirací i pro vás.

Já se teda snažím vědět, co jím a co kupuji, ale ne vždy to mám vše pod dohledem. No dobře, je to často kvůli mě a mé nedůslednosti, ale někdy prostě holt nevíte úplně do detailů, co jíte. Tahle skvělá aplikace vám pomůže zjistit podrobný obsah dané potraviny, buďto na základě naskenováného čárového kodu a nebo jednoduše zadáte do vyhledáváče název potraviny. Během vteřiny se vám vygeneruje detailní přehled o složení a někdy se nestačíte divit. Jakože cože? Já jím tuhle zdravou super věc a je vní obsaženo tolik éček?!Dobrý den, vítejte v mém klubu. Přesně takhle jsem se tvářila, když jsem si aplikaci nainstalovala a zadávala si mé oblíbené potraviny. Aplikaci si můžete stáhnout zcela zdarma, je v češtině a uživatelsky velmi přehledná. Tak schválně, víte co kupujete?!


Podrobnější informace o aplikaci najdete TADY.

Pokud nejste CrossFitter, tak vás touto aplikací moc nenadchnu, nicméně CrossFitteři mi dají za pravdu, že je skvělá! Ideální je, pokud váš CF box používá SugarWOD jako svůj tool pro sdílení WOD na každý den. Přihlásíte se tak pod svůj gym a máte o všem přehled. Vidíte WOD co vás čeká daný den, v případě, že jste nestihli WOD z předešlých dnů, jednoduše se podíváte, co měli vaši partáci v minulých dnech za dřinu a můžete si to odcvičit sami. Pokud chodíte i na open gym a nemáte individuální plán, opět nakouknete do apky a vyberet si workout dle předešlých dní. Další super věc, co mě na tom asi nejvíc bavila, bylo zvěřejňování výsledku daných WOD mezi lidmi v gymu. Je to super motivace, když jdete na odpolední WOD a víte, že dosavadní nejlepší čas byl 8 minut a vy to chcete dát pod 8:00. Je skvělé, když se lidi navzájem podporují, dávají si k výsledkům like, komentáře a hecují se. Kromě profilu sdílený s gymem, máte i svůj profil, kde si monitorujete své výsledky, PR-personal best a jednoduše si pak vzpočítáte % v nadcházejících zadání WOD. Navazujte přátelství s vašimi CF partáky a tak si navzájem povolujete náhled do svých dosavadních úspěchů.
Podrobnější informace o aplikaci najdete TADY.

Tuhle aplikaci jsem se naučila používat od Honzi, pořád jsem v autě slýchavala zapni Waze a já nechápavě otevírala google maps. Waze je uživatelsky jednoduchá navigace, která vás mnohdy zachrání ve svízelné situaci, jako je například nedostatek benzinu. Jela jsem z Holandska do Prahy, pohodička, pobrukuji si v autě a říkám si, joo 90km dojezd to je v pohodě, to bude někde pumpa. Můj kámoš waze mě sám od sebe upozornil, že pumpa je za 2 km ve vesnici a pak další není 80km. Upsss, tak jsem to rychle otočila, a jela si natankovat do vesnice. Pokud cestou narazíte na zácpu, policajty, cokoliv, zadáte do wazu a tím upozorníte další řidiče na nebezpečí na cestě. Sbíráte tak body a po získání určitého počtu bodů, se vám aplikace upgraduje na lepší verzi. Waze jsem se naučila používat nejen když nevím, kudy mám jet, ale používám ho, i když vím kam jedu, ale chci znát nejrychlejší cestu bez nástrah.

Podrobnější informace o aplikaci najdete TADY.


Napsat komentář