Jde to hladce

Nějakou mašinku na dělání smoothie jsem si přála už dlouho. Tím tyčovým mixérem to nebylo úplně ono :-). No a tak mi přišla vhod nabídka otestovat Nutribullet od firmy Delimano. Jak jsem s ním spokojená a co všechno jsem zatím vyzkoušela?

Dost nedočkavě a natěšeně jsem se vrhla na mixování ovoce, které bylo po ruce – jablko, banán, jahody, mražené maliny a přidala jsem pár lístků máty a trochu vody. Během pár vteřin znikl fakt dobrý a osvěžující koktejl. Všechny ingredience byly rozmixované krásně najemno, protože to je fakt hodně výkonný přístroj. Takže na první pokus spokojenost.

K přístroji byla kromě jedné velké nádoby, dvou menších a dvou druhů čepelí přibalená ještě příručka a výživový poradce. Tam se píše, že díky Nutribulletu do sebe dostanete snadněji víc ovoce a zeleniny, než normální konzumací. Taky třeba zužitkujete zinek a hořčík z jadérek melounu, omega-3 mastné kyseliny a enzymy ze zrníček ostružin či antioxidanty z košťálu brokolice. Musím říct, že to je pravda. Mixování mě začalo normálně bavit a strašně ráda plánuju, co si nakombinuju. A určitě můžu říct, že se na mém jídelníčku objevuje čerstvé ovoce a zelenina častěji. Ze zeleniny přidávám ráda mrkev nebo listy špenátu. A navíc třeba ještě kustovnici, která mi nikdy samotná nechutnala, ale obsahuje hodně vitamínu C.
Příručka vás celkově provede používáním Nutribulletu a najdete tam nejen užitečné rady a tipy na zajímavé kombinace, ale taky třeba plán proměny, pokud chcete něco změnit. 

Jak tak pořád zkoumám, co dalšího ještě do Nutribulletu přidat, tak jsem na stránkách Delimano našla směs Super Food mix DETOX Nutrisslim. Ta pěkně obarví nápoj nazeleno, protože obsahuje vybrané superpotraviny jako moringu, spirulinu, ječmen, citronovou trávu a kokosový cukr. Kvůli tomu cukru radím opatrně s tím, zvlášť když přidáváte do ovoce. Už tak sladkou směs ještě přisladíte. Stačí necelá malá kávová lžička. Jinak ale přidáním směsi to ještě chuťově vyšperkujete.

Od ovocno – zeleninových nápojů je už jen krůček ke snídaňovým kaším. Do těch jsme se pustili společně s mým klukem, kterého to začalo taky dost bavit. Takže holky, jestli chcete dostat druhou polovičku do kuchyně a strávit tam společně pár chvil, můžete zkusit Nutribullet :-). Naše nejoblíbenější kombinace je banán, mandlové mléko, kakový prášek, strouhaný kokos, mandle, vlašské ořechy, vločky, rozinky nebo sušené brusinky, chia semínka (překvapilo mě, jak je ta čepel dokáže totálně rozmělnit) a pro doslazení javorový sirup. Je to pěkně výživný a zasytí na dlouho. 
Druhá čepel v balení je speciálně na mletí. Dají se tak zpracovat ořechy se sušeným ovocem a vytvořit z nich zdravé svačinky v podobě nutrityčinek. Na to se teprve chystám. Další možností využití Nutribulletu jsou polévky, pomazánky, zálivky i těsto. 
A velkou výhodou je i snadná údržba, jen se vše opláchne vodou a je to. Sestavené a rozložené taky za chvíli. 
Takže za mě 100% spokojenost. Snídaně jsou teď moje nejoblíbenější jidlo dne.
A POZOR! Pokud o Nutribulletu taky uvažujete, mrkněte na Facebook. Vyhlašujeme soutěž o Nutribullet Rx, což je ten nejlepší z celé řady. 

Napsat komentář