Krásná i při sportu


Mužům, tedy alespoň většině z nich zas až tak na vzhledu při výkonu nezáleží, jde jim hlavně o výkon. My ženy chceme být krásné za každé situace, sportu nevyjímaje. Není na tom nic špatného, naopak je obdivuhodné, když ženy u sportu voní, jsou upravené a je radost se na ně dívat 🙂!

Bohužel to ale není zadarmo a musíme pro to něco udělat, začít můžete ještě předtím, než za pohybem vyrazíte.

Vhodné oblečení


Oblečení je základ, opravdu platí, že šaty dělají člověka. Když na sobě budete mít outfit, který vám sedí, cítíte se v něm pohodlně, bude to na vás pozitivně působit, více se u cvičení uvolníte a mnohem více si danou sportovní aktivitu užijete. Vyberte si to, co sluší vám, ne figuríně, nebo holce z časopisu, zbytečně se tím pak budete trápit. Nebojte se barev a zajímavých střihů, být výrazná není provokace, naopak inspirace pro ostatní začínající sportovkyně.


Vůně


Upřímně, není nic horšího, než když člověk cítí sám sebe a tomu lze předejít celkem jednoduše deodorantem, ještě lépe antiperspirantem. Použijte ho před každou pohybovou aktivitou, budete se cítit svěže, odlehčeně a nebudete se bát pořádně zapotit. Na trhu je celá řada vhodných antiperspirantů určených pro aktivní sportovce. Investice do nich se vyplatí.
     Vlasy

      
      Každá z nás má jiný střih, jinou kvalitu a odolnost vlasů, ale jedno máme společné, před sportem je musíme upravit tak, aby nám nenarušovaly naši aktivitu. Není nic horšího, než když nám upocené vlasy neustále lítají do obličeje a obtěžují nás. Je celá řada způsobů, jak vlasy upravit, culík, drdol, čelenka, sponky, šátek. Hlavní je, aby vám to bylo pohodlné a při pohledu do zrcadla jste se poznala J Není vhodné je před sportem hodně lakovat lakem na vlasy, jakmile se začnou potit, pot s lakem na vlasy není zrovna nejlepší pro vaši pokožku.

      Líčení


Některé z nás, si bez líčení připadají jako bez obličeje, nebojte se tedy přijít do fitness centra nalíčená. Vyhněte se make upu, který zanechává skvrny, a zabraňuje odvodu potu, díky ucpaným porům. Můžete se tedy zaměřit na oči a zvýraznit je voděodolnou řasenkou, na rty použijte lesk na rty, který je ochrání před popraskáním.
       Sprcha


Zdá se být zbytečné připomínat, že po každém cvičení má následovat sprcha, ale ne všichni to dodržují. Řada z nás jezdí na cvičení autem, jsme líné dát si sprchu v cizím prostředí fitness centra a těšíme se na naší domácí sprchu, tento přístup ale není zcela správný. Přijedete domů a už se na vás budou sypat úkoly které vznikly za tu dobu, co jste nebyla doma a sprchu vypustíte z hlavy a těsně před spaním se v rychlosti opláchnete. Tomuto se vyhnete tím, že se budete sprchovat ve fitness centru, Vystřídejte studenou a teplou sprchu, poté se natřete tělovým mlékem a dejte si do vlasů masku a dopřejte svému tělu odpovídající péči.

Tělo je vaše vizitka a to jeho všechny části, nezanedbávejte ty zdánlivě nedůležité a dopřávejte mu komplexní péči. Vždyť v něm musíte žít celý život a čím více si ho budete hýčkat, tím více vám to ve stáří oplatí.

Napsat komentář