Revoluce, ale květinová!


17. listopadu jsme s holkama z práce oslavily státní svátek tak, že jsme si úplně svobodně pobíhaly ráno po náplavce a pošmourný den jsme si rozveselily barvami a květinami. Ale pěkně popořádku.

To jsem takhle jednou v Sušici objevila v obchodě s oblečením jednoduchý stojan s krásnými barevnými náušnicemi ve tvaru kytičky. Flowerski! Pak jsem na ně narazila zanedlouho v Klatovech zase v jednom obchůdku. Aha, nějaká nová značka, která začíná být populární, a berou jí všude, říkala jsem si tenkrát. Poloviční omyl. Nová značka to je a populární začíná být také, ale její stvořitelka si opravdu pečlivě vybírá, kde svoje výrobky bude prezentovat a se kterými lidmi spolupracovat. Markéta je povoláním produkční v kulturním centru v Sušici a náušnice začala vyrábět před třemi roky. Nejdříve zaznamenaly úspěch mezi jejími kamarádkami, ale teď už si získávají oblibu u čím dál širšího okruhu dívek a žen. Logicky se začaly nejprve objevovat v západočeských kamenných obchodech, ale dají se sehnat už i v Praze, ale hlavně na e-shopu.

www.flowerski.cz

No a tahle šikovná slečna je náhodou kamarádkou naší kolegyně Hanky. Jak je ten svět malý! Slovo dalo slovo a najednou vznikl takový malý projektík. Holky ve formě a jejich spřízněné duše propojily módu, sport a umění. Jak se nám to povedlo, se můžete podívat na fotografiích naší další kolegyně Jitky.Flowerski jsou velmi originální, mají zajímavý tvar a hlavně nepřeberné množství barev, takže se dají skvěle kombinovat s jakýmkoliv outfitem. A to nejen sportovním. Od té doby, co je máme, se dost často potkáváme s holkama v práci s Flowerskami v uších. Dají se nosit taky do divadla, na plesy, do školy i na koncerty. Rozhodně nejsou jen pro mladé, ale nosí je i šmrncovní dámy. Markéta je vyrábí z polymerových hmot, které jsou naprosto nezávadné, neboť podléhají přísným testováním. Jsou doplněné nerezovým kovem, takže jsou vhodné i pro alergiky.

Protože nám koluje v žilách běžecká krev, pojaly jsme focení v tomto duchu. Hlavně jsme se na vlastní kůži přesvědčily, že Flowerski se krásně hodí k barevnému oblečení od Nike. Všechny přece chceme vypadat při sportu hezky a být sladěné. Kytičkové náušnice při pohybu nijak nepřekáží. A abychom to udělaly ještě zajímavější, domluvily jsme se s další kamarádkou Editou, že nám na druhou část focení vykouzlí na tvář barevné motivy, které by doplnily a vyzdvihly design Flowersek. Edita je moc šikovná a kreativní. Živí se jako body artistka a my jsme byly úplně paf z toho, jak rychle a lehce pod jejíma rukama vznikalo na našich obličejích něco tak krásného. Během líčení nám vyprávěla o své práci, několikaletých zkušenostech a taky o tom, kde bere inspiraci. Svým uměním zpestřuje dětské oslavy, firemní party, ale účastní se i spousty jiných uměleckých akcí. Pokud se chcete dozvědět víc, mrkněte na její stránky www.ego-bodyart.cz.Na závěr bych chtěla říct, že to bylo moc příjemné dopoledne. Uvolněné, inspirující a protkané dobrou náladou a legrací. Neslo se to v typicky holčičím duchu. Myslím, že jsme si to všechny náramně užily.
P.S. Už jsem měla Flowerski i na Hard Core tréninku a pořád jsem se musela sledovat v zrcadle. Tentokrát jsem ale nekontrolovala, jestli dělám správně dřep, ale ty náušnice jsou tak hezký, že jsem se na ně nemohla vynadívat J 

Napsat komentář