Testovaly jsme za vás!

Za poslední dobu se nám nashromáždilo několik produktů, které jsme ochutnaly a chtěly bychom se s vámi podělit o naše dojmy. O detoxikačních čajích jsme již napsaly, takže teď přichází na řadu další dva produkty. Tyto by vám měly spíš dodat energii. Takže jak to dopadlo?

Začneme nápojem. Dostal se nám do ruky nový jogurtový energetický nápoj Big Shock. Obě dvě jsme jen sváteční uživatelky energetických nápojů, tak jsme k této kombinaci přistupovaly trochu zdrženlivě. Tento produkt slibuje 3 v 1, čili jogurt, ovoce a kofein. Vyrábí se ve dvou příchutích: černý rybíz a mango s pomerančem. Ty jsou zvolené docela dobře, opravdu příjemná ovocno-jogurtová chuť.  Možná o něco lepší je ten rybíz. Dál už ale zas tak nadšené nejsme. Nápoj má sice nižší obsah tuku 1,2%, ale asi jako většina ostatních jogurtových drinků obsahuje zbytečně moc cukru. Rozdaly jsme také několik kelímků i našim kolegům a kamarádům a bohužel nikdo z nás příliš nepocítil energetický účinek (kelímek obsahuje 32 mg kofeinu a 15 mg taurinu). Možná pijeme moc kafe a už na nás kofein příliš neúčinkuje, kdo ví? J A rozhodně nedoporučujeme pít krátce před sportem, mléčné výrobky jsou těžké pro trávení a mohlo by vám být špatně.


Po čem vám ale určitě bude dobře, jsou zdravé energetické tyčinky Bombus. Když jsem si koupila tu první na Andělu v Delmartu, bylo mi trochu líto těch 35 Kč, ale od té doby jsem se na nich stala doslova závislá. A samozřejmě jsem hned pátrala, kde je sehnat nejlevněji. Nejvíc se to vyplatí přímo přes jejich e-shop
A co je na nich tak skvělého? Kromě jedinečné chuti hlavně to, že jsou vyrobené z čistě přírodních zdrojů (hlavně sušené ovoce, ořechy a semínka) a obsahují vitamíny, minerální látky a vlákninu. Neobsahují žádné přidané látky jako cukr nebo konzervanty. Jsou raw (čili tepelně neupravené), bez lepku, laktózy a ještě se jedná o český výrobek. Hlavně nejsou suché, ale krásně vláčné. Já si je dopřávám skoro každý den jako dopolední svačinu nebo si kousek ulomím, když jdu na trénink, mám hlad, ale nechci jíst nic většího. Skvěle totiž zasytí. Tyčinky se vyrábí v několika řadách. Já jsem vyzkoušela dvě, RAW ENERGY a SLIM SNACK. První je naprostá pecka, miluju všechny příchutě. Ta druhá má nižší kalorickou hodnotu, obsahuje víc semínek, ale podle mého názoru je méně šťavnatá. Takže u mě vede rozhodně RAW. U obou se ale vždycky těším na ten pocit, když rozkousnete velký kus kešu oříšku nebo kakaového bobu.


Zbývá mi ještě ochutnat řadu RAW PROTEIN, která je určená přímo pro sportovce a obsahuje podíl kvalitního rýžového proteinu. A pokud máte děti, můžete vyzkoušet i speciální řadu pro ně, KIDS ENERGY.

Pokud tedy chcete doplnit energii, dobře si rozmyslete, jaký způsob zvolíte. Nějaké tipy a rady? Podělte se…!

Napsat komentář