Holky ve formě na Fithall.cz

Nikdy není pozdě začít běhat. A pokud jste si svůj start načasovali na podzim, budeme vám rády dělat parťáka. Alespoň tedy na videu. Pro Fithall.cz jsme natočily pět krátkých spotů, které jsou určeny především pro začátečníky. 

Vybraly jsme hlavní témata, která jsou do začátku důležitá. V každém videu se zaměřujeme na jedno téma a snažíme se přiblížit základy běhání. Dozvíte se například jak se správně obléct a obout, naučíme vás správně se rozcvičit a protáhnout, upozorníme vás na nejčastější chyby a uvidíte jak doplnit běh posilování. Všechny videa najdete TADY a po zaregistrování  si můžete pustit video v celé délce. Vše je zdarma.
První video si ale můžete užít hned teď a tady 🙂

Barča si pro vás ještě navíc připravila videa s pěti kruhovými tréninky, při kterých se určitě zapotíte  venku i doma:-). Můžete tyto cviky využít jako doplňkovou aktivitu k běhání. Protože síla a pevnost je pro běžce velice důležitá. Posilování je zaměřeno na problémové partie jako jsou břicho, dolní končetiny a hýždě. Cvičební videa můžete shlédnout na FITNESS DOMA. Měsíční předplatné stojí 99 Kč.
Ať už se s námi pustíte do běhání nebo posilování, budeme vám držet palce! 🙂 

Napsat komentář