Je po mejdanu :-)

Už jsme velké holky, vstupujeme do třetího roku blogování. Jsme opravdu zvědavé, co dalšího nás čeká, koho potkáme, jaká témata nám přijdou do cesty a co za akce vymyslíme… 
Snad se dočkáme za rok alespoň tak skvělé oslavy jako byla ta letošní. Velký podíl na tom máte vy!

Útočištěm nám byla unikátní loď Nike+ PRG Hub na náplavce, kterou jistě většina z vás dobře zná a do jejích útrob chodí cvičit, popřípadě od ní startuje běžecké tréninky. 
Lepší zázemí jsme si nemohly přát a tímto Nike děkujeme za poskytnutí prostor.
A aby jste se cítily příjemně a krásné, neměly hlad ani žízeň a popřípadě mohly vyplnit chvíli listováním v časopise, musíme poděkovat milým sponzorům, kteří obohatili naší oslavu: Clinique, Isostar a Elle. 

Přivítaly jsme tři speciální hosty, blogerky, kterým sport také není cizí – BáruVerču a Paulínu. Jsme moc rády, že nás přišly podpořit.
Po pomalejším rozjezdu v konverzačním duchu už se začaly dít věci! Barča se ujala dřinychtivých slečen a dala jim do těla v tělocvičně při NTC lekci a Lenka si s běžeckou partou udělala šestikilometrový okruh okořeněný výběhy schodů.
Po obou tréninzích přišla ještě na řadu tombola, ve které každá slečna něco vyhrála. Dárečky byly různorodé. Od vstupů do kryocentra, poukázek na skvělou zmrzlinu Puro Gelato, balíčků od MatchaTea nebo Generation UCAN, až po rtěnky Clinique Pop Lip Colour + Primer, výživu Isostar a dárečky od Nike.

Byl to opravdu příjemně strávený večer, na který budeme dlouho s radostí vzpomínat. Čas ale utíká jako voda, takže za chvíli na třetích narozeninách naschledanou 🙂 A užijte si léto!

Napsat komentář