Blesková narozeninová soutěž!

Již zítra se koná oslava druhých narozenin našeho blogu. A my jsme moc rády, že se na této akci podílí opět kosmetická značka Clinique. Od minulé oslavy, kdy jsme se více seznámily s jejich filosofií a produkty, jsme si ji oblíbily. Nechaly jsme si udělat diagnostiku pleti ZDE a používáme i tvářenku a barevný balzám Chubby Stick ZDE
Na začátku léta ale přišli v Clinique s opravdu horkou novinkou – rtěnkou Clinique Pop Lip Colour + Primer! 

Kromě toho, že rtěnky můžete vyhrát v tombole na naší oslavě, tak jednu můžete vlastnit už teď. Stačí, abyste splnily úkol na konci příspěvku a měly štěstí.

Na oslavě bude opět probíhat líčení produkty Clinique. Vše ve sportovním lehkém duchu. My se rozhodně necháme zkrášlit. Zvlášť se těšíme na novou rtěnku, která je vlastně barva a vyhlazující balzám v jednom.  Primer rty vyhladí, zvýrazní, vyživuje a celý den o ně pečuje. Sametově hebká barva dlouho vydrží a během dne nebledne. Obsahuje máslo z plodů palmy murumuru a bambucké máslo, tyto dvě ingredience prý skvěle uchovávají vlhkost.
Jako všechny produkty Clinique, tak i rtěnka Clinique Pop Lip Colour + Primer! neobsahuje žádné alergeny a je neparfemovaná. 

Pokud se tedy chcete stát její majitelkou, pošlete nám pusu na fotce na Instagramu s označením @cliniquecesko a @holkyveforme a nezapomeňte přidat #cliniquepopsoutez

Nejoriginálnější fotku vybereme 8.7. ve 12.00 a výherkyni rtěnku předáme osobně na oslavě. Takže vaše přítomnost na lodi je podmínkou, jinak rtěnka propadá do tomboly!

Mějte se, smějte se a posílejte pusy! 🙂

Napsat komentář