Už jsou nám dva!

Tak náš blog je zase o rok starší. My taky. Máme naběháno o stovky kilometrů víc, odklikováno, oddřepováno nepočítaně a taky jsme strávily dost hodin psaním článků. I díky vám jsme zvládly uspořádat dva běžecké kurzy a jeden sportovní víkend. Neděláme to jenom pro sebe, ale hlavně pro všechny holky (i několik kluků), které baví to, co nás. Vy nás v tom podporujete a motivujete do dalších akcí. A tak si myslíme, že si všichni zasloužíme pořádnou oslavu!

Stanovily jsme datum oslavy na středu 8. července. Zapište si do diářů. Vše se odehraje na naší momentálně nejoblíbenější lodi na Vltavě, v N+TC Studiu na Náplavce.

Program bude opravdu pestrý. Od 17 hodin se můžete začít trousit, pokud chcete vyzkoušet hot letní novinky z líčení od Clinique na vlastní pleť nebo ochutnat potravinové doplňky a sportovní nápoje od Isostaru. Naše kamarádka a Isostar ambasadorka Jana ráda zodpoví vaše dotazy ohledně výživy. Budete mít také možnost otestovat úplně nové běžecké boty z kolekce Nike Zoom.
Hlavní program zahájíme v 18.30. Můžete si vybrat, jestli se chcete zapotit s Barčou při NTC nebo vyzkoušet nové Nike botky přímo v terénu a zúčastnit se běžeckého tréninku s Lenkou. Budeme se snažit přizpůsobit tréninky tak, aby bavily vás všechny, začátečnice i mírně pokročilé.

Pozor! Kapacita na NTC lekci je omezená 25 místy. Pokud se chcete zúčastnit, přijďte co nejdříve. Registrace proběhne na místě. Kdo dřív přijde, ten cvičí. Běžecký trénink kapacitně omezený není, takže si raději vezměte oblečení i na běh, kdyby to s NTC neklaplo.

Po sportování vás ještě čeká bohatá tombola. ve které můžete vyhrát různé dárečky a vouchery od našich milých partnerů jako je Nike, Clinique, Isostar, Puro Gelato a další.

Doufáme, že si uděláte čas na oslavu a uvidíme se na lodi. Bude to parádní začátek léta! 🙂

Napsat komentář