Holky ve formě míří na T-Mobile Olympijský běh


Ten čas tak rychle letí. Už jen dva týdny a končí náš jarní běžecký kurz. Holky pilně trénovaly na atletické dráze i cestách v parku, vybíhaly neúnavně schody a kopce, posilovaly, no prostě makaly na sobě co to dalo.

Asi bychom si nemohly přát lepší závěr, než závod na 5 km, při kterém můžeme otestovat svojí formu. Týden po posledním tréninku se v Praze na Ladronce koná  T-Mobile Olympijský běh, kde se naše holčičí parta chystá zúročit více než dvouměsíční přípravu.


24.6. se k nám můžete přidat na startovní čáru pětikilometrového závodu nebo si vybrat delší desetikilometrovou trasu. Nebo vyběhněte společně s několika tisíci registrovaných kdekoliv v ČR. Stačí se zapojit do individuální výzvy v aplikaci Endomondo.
Pokud se rozhodnete zúčastnit, můžete porovnat své síly i se známými osobnostmi. V Praze poběží veslařka Mirka Knapková, lyžařka Eva Vrabcová-Nývltová a závodníky pozdraví i sprinterská hvězda Pavel Maslák. Ze světa hudby přislíbil účast zpěvák Richard Krajčo.

V Českých Budějovicích poběží také olympionik Jan Kreisinger a Kateřina Neumannová a v Ostravě duo fotbalistů FC Baník Ostrava Tomáš Vengřineka Carlos De Azevedo. V Liberci triatlonistka Petra Kuříková, v Plzni moderátorka, nově i běžkyně Lucie Křížková a další.

Nezapomnělo se ani na děti. Pokud jste již rodiči, můžete zapojit celou rodinu. Je totiž připravena i trasa 1 km dlouhá pro děti do 15 let.

Na www.olympijskybeh.cz naleznete seznam měst, kde se T-Mobile Olympijský běh pořádá. Všichni startujeme ve středu 24. června v 18:00 hodin.
Více informací:

Napsat komentář