Za lepší JÁ!


„ZA LEPŠÍ JÁ“ nejsou jen tři slova. Jsme to my všechny, které chceme překonat samy sebe a zlepšit se v tom co děláme. Rozluč se s výmluvami, které ti dosud stály v cestě. Připoj se k naší partě přes #zalepsija a absolvuj všechny Nike výzvy společně s námi.

Již tři dny je na Náplavce za železničním mostem otevřené jedinečné a unikátní N+TC Studio, kde můžeš společně se svými kámoškami zapracovat sama na sobě a na svojí kondičce.  Výjimečný prostor na lodi, tělocvična přímo na vodě pod prosklenou střechou, příjemné zázemí včetně skříněk a sprch, to není vše, na co se můžeš těšit.


To hlavní jsou lekce N+TC s elitními Nike trenéry. Celkem tě čeká více než 200 hodin nejrůznějších tréninků (NTC, jóga, běh) a speciálních tematických lekcí. Kromě cvičení je možné v N+TC Studiu také otestovat nejnovější produkty přímo v akci, podprsenky, legíny, tílka i boty.
Vstup na bezplatné lekce je pouze pro HOLKY a členky Nike+Training Clubu. Zaregistruj se do něj, čekej na potvrzovací email a pojď do toho s námi.
Registruj se zde.

My jsme Studio navštívily už v úterý a daly jsme si do těla pod vedením trenérky Radky Vandasové. Byly jsme opravdu z tohoto cool místa unešené. Zvenku to možná tak nevypadá, ale tělocvična je prostorná a ani v šatně jsme se nemačkaly.  Při lekcích je možné využít různé pomůcky jako činky, podložky, kettlebelly, foam rollery, medicinbaly a třeba švihadla.

Pod vedením Radky zvládneš angličáky hravě 🙂

Čtvrteční ráno pak opět patřilo pohybu. Barča totiž každý týden v 7.00 vede lekci NTC. Takový pozitivní start dne plný energie jsem už dlouho nezažila. Když se člověk donutí vstát, tak toho pak určitě nelituje. Na palubě je dokonce několik stolečků, kde si můžete po lekci posedět a užít si krásný pohled na Prahu.

Několik Barčiných slov na úvod a jde se na to 🙂

Cvičíte na vodě a nad hlavou máte nebe. To prostě musíte vyzkoušet. Šanci máte do 24.5.

Ještě se s námi můžete potkat v rámci běžeckých tréninků, které také vedeme a  budou startovat od lodi. V pondělí vždy jen pro holky, ve čtvrtek a v sobotu ráno dohromady s klukama. Více info zde  

Napsat komentář