Kalhotková mánie

Náš blog není reality show. Nesdílíme s vámi příliš z našeho soukromí, nebereme vás k nám domů, vlastně toho o nás moc nevíte.
Dnešní článek je tedy docela speciální a výjimečný. Prozradíme vám totiž hodně intimní informace.
Tyto informace se týkají toho, jaké nosíme spodní prádlo. A je to tady! J


Jistě jste vycítili lehkou nadsázku. Ale my se s vámi v tomto příspěvku opravdu chceme podělit o tip na zajímavou značku, která vyrábí příjemné spodní prádlo. Aqalogy nabízí velký výběr nejen pro holky, ale i pro kluky. To je dobré vědět, až budete shánět třeba nějaký valentýnský dárek. Únor je tady za chvíli J

Naše volba padla na kalhotky, ale na výběr jsou také tanga, tílka i sportovní topy. Kalhotky nás zaujaly na první pohled pestrými barvami, zajímavým potiskem a taky stylovou gumou s logem. My samozřejmě dáváme přednost sportovnějšímu typu spodního prádla. A hlavně střih těchto kalhotek dělá hezký zadeček J


Vyzkoušely jsme je nejen při běžném nošení, ale taky při sportu. Musíme říct, že jsou fakt pohodlné a příjemné, protože jsou vyrobené z jemné bavlny a elastanu. Při pohybu nikde neškrtí a pěkně sedí.
Ideální příležitost se s nimi předvést v dámské šatně nějakého fitka. Taky vždycky před cvičením vybíráte „to lepší“ spodní prádlo, které se nestydíte ukázat? Teď máte z čeho vybírat. Mrkněte na www.aqalogy.com Můžete si pořídit i hezký dárkový obal.

Báječný den přejí HVF

Napsat komentář