Dubnová soutěž se Spoteee

Znáte Spoteee? Pokud ne, tak určitě čtěte dál. Pokud ano, tak taky čtěte dál 🙂 Chceme vám představit jednu inovaci, která určitě stojí za vyzkoušení. A navíc si po delší době můžete opět zasoutěžit…

Pokud sledujete náš blog již delší dobu, tak víte, že už jsme o Spoteee jednou psaly. Článek si můžete připomenout TADY

Už při naší první návštěvě Fitness Světa Pod Palmovkou jsme byly opravdu nadšené z tohoto oživení běhu na pásu. Tenkrát jsme se ale ještě dívaly jen na malou obrazovku televize před námi, kde ubíhala cesta v parku nebo silnice v Paříži. Říkaly jsme si, že by bylo fajn promítat trasy třeba na plátno, aby byl obraz větší a běžec byl více vtažen do děje. 
A jakoby nás majitel fitka vyslyšel. Nyní zde můžete najít speciální Spoteee Running Zone, kde je videotrasa promítaná na velké Full HD projekci. 
Já jsem to byla vyzkoušet a byla jsem opravdu příjemně překvapená. Ostatně podívejte se na video. Jenom vám nedoporučuju zvolit běžecký pás v první řadě. Mě se na něm při sledování videa těžko udržovala rovnováha, protože jsem měla trochu víc zakloněnou hlavu. Po přesunu na pás v druhé řadě jsem si ale už běh fakt užila. Skoro jako bych byla přímo v terénu.

Spoteee v současné době nabízí již přes 100 videí a každý měsíc přibývají další. Můžete mezi nimi najít trasy přírodní, na atletickém oválu, ve světových metropolích i neobvyklé, jako třeba Masarykův okruh.
Abyste mohli nejen tuto novinku vyzkoušet zdarma, máme pro vás soutěž! Staňte se fanouškem Holek ve formě na Instagramu a až do konce dubna postujte fotky, na kterých zaznamenáte vaši nejoblíbenější běžeckou lokalitu. Třeba tak inspirujete tvůrce k natočení nových videí. Nezapomeňte fotku označit @holkyveforme a #Spoteeesoutez. Ceny jsou lákavé, první je měsíční permanentka do fitness Svět pod Palmovkou, druhá pět volných vstupů a třetí jeden volný vstup. Tak do toho!

Napsat komentář