Aktivní jaro s Holkama ve formě

Jaro se blíží, už se na něj všichni těšíme. Pokud se obáváte jarní únavy, tak věřte, že nejlepší obranou je útok! My vám nabízíme hned tři způsoby, jak být naopak na jaře plné energie a umět ji využít.

Běžecký kurz pro holky

Již 8.4. zahájíme náš druhý běžecký kurz. Opět se bude skládat z 10 lekcí, na kterých se dozvíte mnoho zajímavého z tréninkové teorie i praxe. Novinkou je, že na tréninku budeme obě najednou, takže našemu oku neunikne žádná chybička a vy se tak budete rychleji zlepšovat a zdokonalovat. Občas zařadíme i  trénink na dráze, čímž bude program ještě zajímavější. A hlavně na běhání už nebudeš sama, trénink ve skupině je zábavnější a velmi motivující. Na našem prvním kurzu se sešly samé sympatické běžkyně, se kterými nás trénink hodně bavil. A nejen trénink, rády jsme zašly třeba i na večeři, kde jsme měly větší příležitost se poznat. Myslím, že obě dvě na tuto super partičku nezapomeneme, nejen proto, že byla první. Mimochodem, některé holky se přihlásily i na druhý kurz, což nás velmi těší.

Více informací o kurzu a přihlášku najdete TADY. Máte čas do konce března.

Sportovní víkend na Lipně

S myšlenkou uspořádat sportovní víkend jsme si pohrávaly už minulý rok. Letos se konečně stane realitou. Sestavily jsme program, vybraly lokalitu, stanovily termín. A volná místa se začala rychle plnit. Těšit se můžete na běžecké tréninky, Nike Training Club, jógu, zdravotní cvičení, přednášku a dárek na uvítanou. Ale nebojte, bude čas i na relax třeba v sauně nebo vířivce. Na víkend jsme přizvaly ještě naší kamarádku Mirku, která je nejen úspěšná instruktorka jógy, ale hlavně šikovná fyzioterapeutka. Ráda vám tedy  poradí i s různými bolístkami.
Pokud tedy ještě nemáte program na předposlední květnový víkend, přijeďte třeba i s kamarádkou za námi do Jižních Čech. 

Více info a přihláška TADY
Hotel Racek ***

S Bárou do formy
Všichni víme, že Bára je nesmírně aktivní a houževnatá sportovkyně. Svým přístupem ke sportu, tréninku, ale i jídelníčku chce inspirovat i ostatní. Což se jí daří, protože já jsem třeba taky jako ona začala pravidelně chodit na Hard Core tréninky 🙂 Tak toho využijte a nechte se motivovat touhle dvouměsíční  výzvou, která určitě nekončí Bářinou květnovou dovolenou u moře…Pravidelně najdete na blogu její shrnutí předešlého týdne a komentář, co se jí daří podle jejích představ a co třeba tak úplně ne…Úvodní článek najdete TADY
Sledujte blog, Facebook i náš Instagram a podělte se s námi i o vaše sportovní, regenerační nebo  food chvilky. Nezapomeňte označit fotku #sbaroudoformy.

Přejeme vám všem nejen úspěšné pondělí, ale i pozitivní začátek jara.


Napsat komentář