S Nike Training Club k vysněnému cíli

Nevíš jak se přimět jít si zacvičit a motivovat se k lepším výkonům? Nike je tady od toho, aby ti na tvé cestě k vysněné postavě pomohla. Díky aplikaci Nike + Training Club můžeš mít svého osobního trenéra stále po ruce. Není nic jednoduššího než nainstalovat, spustit a začít. Nejsi si jistá, jestli zvládneš cvičit sama? Trénuj s námi a přijď si NTC trénink vyzkoušet s profesionálními trenéry.

Co je NTC aplikace?

Aplikace Nike + Training Club vznikla pod vedením zkušených fitness trenérů a sportovců, kteří sestavili osobního kouče pro pravidelné cvičení. Úplně snadno si můžeš trénink přizpůsobit svým potřebám – na výběr je z hubnutí, tvarování a zpevňování postavy nebo nabírání svalové hmoty. Zvolit si můžeš i obtížnost cvičení. Telefon ti nabídne sérii cviků – každý cvik ti předvede trenérka na videu tak, abys jej dělala opravdu správně. Během cvičení uvidíš, kolik minut jsi už cvičení věnovala a kolik kalorií celkem spálila. Podle svých představ a fyzické zdatnosti si můžeš vytvořit měsíční program. Kromě klasických cviků si můžeš vybrat z mnoha cvičení jako je jóga, pilates nebo novinka tabata trénink. Chceš, aby byl tvůj trénink ještě intenzivnější? Stačí připojit běh a budeš svému cíli ještě o krok blíž. Aplikace je kompatibilní s Nike + Running. 

Nový rok, nové já

Na Nový rok si mnoho lidí dává nejrůznější tréninková předsevzetí. Bez správné motivace, podpory a ocenění by to ovšem nešlo. Své úspěchy můžeš pomocí aplikace sdílet se všemi svými přáteli, navzájem se podporovat a dokonce si vytvořit svou vlastní komunitu přátel, se kterou budete společně cvičit a motivovat se k lepším výsledkům. Chceš se svými dosaženými výsledky a tím, jak na sobě makáš pochlubit i svým známým na Facebooku nebo Instagramu? Stačí se vyfotit a jedním tlačítkem sdílet, jak na tom právě jsi.

Trénuj s námi na ukázkových lekcích NTC

Nerada cvičíš sama doma? Navštiv jednu z našich lekcí Nike + Training Club a vyzkoušej si, jaké to je cvičit cviky navržené profesionálními sportovci. Většina z nás neví, jak se sama přinutit cvičit a motivovat se k tomu nejlepšímu výkonu. V rámci NTC lekcí, které probíhají od 29. ledna 2015 po 4 fitcentrech v Praze tě to naučíme. 
Připoj se k nám hashtagem #nikewoman #justdoit
Seznam fitcenter a registraci nalezneš na: go.nike.com/ntcpraha
Aplikace Nike+ Training Club je ke stažení zdarma pro iOS i Android na: go.nike.com/stahnintc

Napsat komentář