Závan čerstvého vzduchu

Tenisky Air Max 1 patří díky svému designu mezi jedny z nejikoničtějších bot na světě. Od doby prvního vzniku se boty objevily v nespočetně mnoha modelech, barvách a tvarech, v kombinacích různých materiálů i speciálních limitovaných edicích. Nike Air Max 1 se tak staly populární mezi sportovci, sběrateli a milovníky bot. Patříte i vy k fanouškům jedinečných Air Max 1? Pro rok 2015 jsou připraveny nové Air Max 1 Ultra Moire, se kterými přichází i závan čerstvého vzduchu.

Již před dvaceti sedmi lety vytvořil návrhář Tinker Hatfield jedinečný design Nike bot, který zůstal svěží a in až do dnešní doby. Vytvořil populární Nike Air Max. Do rodiny modelů Air Max 1 letos přichází i novinka, která překračuje hranice sportu a nastoluje novou kulturu.

Rodina Nike Air Max 1 získává nového člena a tím jsou Nike Air Max 1 Ultra Moire. Čerstvá novinka má zcela novou podešev, která v porovnání s tou původní používá méně materiálu, což vede k výrazně zlepšené pružnosti a snížení hmotnosti. V horní části jsou boty vybaveny syntetickým semišem ušitým z jednoho kusu materiálu, který už od pohledu přiláká všechny příznivce mimořádného modelu Air Max 1.
Nové Air Max 1 Ultra Moire jsou k dostání ve všech Nike stores od konce ledna za cenu 3 990 Kč.

Napsat komentář