Boty na trénink Nike Zoom Fit Agility

Říká se sice, že šaty dělají člověka, ale boty jsou neméně důležité. Pro sportovce jsou boty základem úspěchu a často napomáhají ke zlepšení sportovního výkonu.

Řada lidí boty na sportování moc neřeší, koupí si jedny a v těch běhají, chodí cvičit a občas si v nich jdou pinknout tenis. Mají dobrý pocit z toho, že mají jedny multifunkční boty a ušetřili, ale opak je pravdou. Jejich nohy trpí a zanedlouho se ozvou nepříjemnou bolestí.

Já zastávám názor do sportovní obuvi investovat. Především je důležité rozlišit boty na běhání a boty do fitka. Na první pohled se může zdát, že je to jedno, ale jedno to rozhodně není. Boty na běhání jsou úplně jiné než boty do fitka. Zásadní rozdíl je v tom, že boty na běh jsou uzpůsobené pohybu vpřed, pohyby do stran vám půjdou těžce. Naopak boty do fitka jsou uzpůsobené pohybu vpřed, ale i do strany.

Mým posledním úlovkem jsou boty Nike Zoom Fit Agility. Nejenže mě na první pohled zaujala žlutá svítivá barva, ale také zoom technologie. Samostatné buňky Nike Zoom napomáhají flexibilnímu citlivému tlumení po celé délce podrážky. Pohodlný lem kolem paty pomáhá zajistit správné pohodlí a jistotu v této části. Lehký svršek ze síťoviny a pěny poskytuje flexibilitu a podporu, které jsou potřeba pro trénink. Zkrátka a dobře ideální bota na mé ranní kruhové tréninky ☺

Napsat komentář