Nákupy pro časově zaneprázdněné

Dnešní doba je uspěchaná, věty jako nestíhám a mám toho hodně jsou častější než dobrý den. Mám pocit, že to je stále horší a horší a nároky na jeden den jsou nereálné. V těchto dnech jsme vděční za jakoukoliv úsporu času. Například nakupování potravin, hygienických potřeb a dalších věcí. Nikdy jsem si nemyslela, že i já se někdy dostanu do situace, kdy opravdu nestíhám a potřebuji zajistit nákup nutných věcí věci pro sebe a do domácnosti.

Listopad je pro mě hodně rozlítaný, několik služebních cest za sebou a málo času na nákup chybějících věcí. Trn z paty mi vytrhla možnost nákupu hygienických potřeb přes internet s doručením do práce či s osobním odběrem. Potřebovala jsem nutně své oblíbené sprchové mýdlo Bourjois a neměla jsem čas vyrazit do drogerie. Narazila jsem na úžasnou webovou stránku, kde si pořídíte vše od parfému až po kosmetiku pro muže. Webová stránka www.parfemy-elnino.cz je přehledná, snadno se požadované produkty najdou a hlavně nabízí hned 11 druhů Bourjois sprchových gelů! Objednala jsem si dva, a jelikož jsem neměla čas na osobní odběr, zvolila jsem volbu doručení balíku Českou poštou. Sprchové gely mi přišly další den do práce, neuvěřitelná rychlost. Osobní odběr je možný v centru Prahy v pasáži Černá růže nebo na Praze 3 v Lucemburské ulici.
No a když už jsem si objednávala do práce, zeptala jsem se i Lenky, jestli něco nechce. Docela to uvítala a vybrala si shodou okolností taky věci od značky Bourjois, kuličkový antiperspirant a deosprej. Zrovna jí vše docházelo a musela by stejně vyrazit do drogerie. Pořád je taky tak nějak „v běhu“ (z práce rychle na trénink, po tréninku třeba ještě na sraz s kámoškou) a bez deodorantu a deospreje v tašce se neobejde.
Vánoce jsou za dveřmi a nákupy jsou již v plném proudu, takže si myslím, že se vám tato stránka bude hodit J


A aby jste nekupovaly zajíce v pytli, napadlo nás požádat Elnino.cz o nějaké dárečky do soutěže pro holky ve formě . Takže pozor, SOUTĚŽ je tu! Pokud se chcete zapojit, vyfoťte svůj podzimní běžecký outfit na Instagram (je jedno jestli na sobě nebo složený na zemi, čím originálnější pojetí, tím lepší), nazvěte fotku Soutěž s Elnino, přidejte hashtag #holkyveforme a uvidíme, kdo si odnese výhru.  Soutěžit můžete ode dneška do neděle 30.11. 

Napsat komentář