Design&Sport


Spojení těchto dvou slov mi přijde vždycky zajímavé. Mám ráda obojí. A když se k tomu ještě přidá slovo Nike, jde o kombinaci opravdu lákavou.
Lákavá bude i nabídka vystavovatelů na letošním Designbloku, kde má i Nike opět své zasloužené místo.


Pokud si nechcete nechat ujít horké novinky pro zimu 2014, navštivte od 7.10. do 12.10. Superstudio HRA v Mikulandské ulici. Tento rok si přijdou na své hlavně holky. Společnost Nike totiž ve spolupráci se studenty Vysoké školy umělecko-průmyslové vytvořila NikeWomen Studio. S pohybem má hodně společného nejenom proto, že se nachází v prostorech klasické tělocvičny základní školy. Návštěvníkům představí  poslední inovace a moderní technologie.
Ve Studiu najdete nejen ukázku nejnovějších produktů pro trénink nebo běh, ale také si je budete moci na místě vyzkoušet a díky speciální technologii si budete moci odnést fotografii, která zachytí jednotlivé fáze vašeho pohybu.


A to není zdaleka všechno. Ve čtvrtek 9. října budou pro návštěvníky připraveny dva běžecké tréninky Nike+ Run Clubu. Registrovat se můžete zde
Pro fanoušky volnočasové kolekce Nike Sportswear je na páteční večer přichystaná party ve spolupráci s radiem Expres. Akce začíná přímo v Superstudiu od 19.00 a můžete se těšit na dvě hodiny hudby pod vedením moderátora Marka Malíka nebo Lekce stylu, kterou připravují módní bloggerky Check Czech Fashion ve spolupráci se světovou kosmetickou značkou Bobbi Brown.

Myslím, že se máme opravdu na co těšit. Potkáme se v NikeWomen Studiu? J
NIKEWOMEN STUDIO NA DESIGNBLOKU
Superstudio HRA, Mikulandská 5/134, Praha 1 https://www.facebook.com/events/352284244940766/
Otvírací doba: út – so  10.00 – 21.00, ne 10.00 – 19.00

Napsat komentář