Nebaví vás propichování trička na závodech? Pořiďte si běžecké magnetky

Poslední dobou jezdím na závody stále častěji, jednak je to skvělý prostředek k otestování formy, ale také ideálně strávený víkend.

V den závodu jsem vždycky hrozně nervozní. Snažím se, aby to nebylo znát, ale i tak jsem tzv. na facku ☺! K odreagování mi pomáhá vybírání vhodného závodníhou outfitu. Vše musí barevně ladit, být pohodlné a přinést mi při závodě štěstí. Běžecké modely obměňuji, abych neměla na fotkách vždy to stejné na sobě…no jo no, to jsme my ženské ☺!

Na každém závodě se číslo připevňuje na hrudník, bez toho nemůžete odstartovat. Často bývá na čísle připevněn i čip, který měří váš čas. Čím více jsem jezdila na závody, tím více jsem měla propíchnutých triček a tílek. Jediná možnost, jak na tričko číslo připevnit, byla pro mě až donedávna spínacími špendlíky.
Přemýslela jsem, jak to vymyslet, abych si tričko nemusela propichovat a číslo mi na tričku drželo. Dostala jsem možnost vyzkoušet běžecké magnetky, které jsou dostupné na webových stránkách: www.mujbeh.cz.To bylo přesně to, co jsem hledala.

Magnetky přišly poštou za 3 pracovních dny, což bylo ideálně načasované na víkendový závod. Je to jednak pohodlné, neničíte si svá oblíbená trička a navíc to vypadá originálně a zajímavě. Pokud občas jezdíte na závody, vřele doporučuji!

Mě zatím nosí štěstí usmívající se magnetky, ale mám v plánu pořídit si ještě jedny, které mluví za vše, I love running…

Napsat komentář