Zkrášlete se před We Run Prague!

Kosmetika, masáže, manikúra, kadeřnictví, péče o nohy i poradentství od stylistek. To vše čeká na běžkyně ve Žlutých lázních ve speciální Nike Women’s Zone. Zkrátka nebude to jen o běhu, každá z vás si může dopřát i kompletní péči o sebe. 
Je na co se těšit! Posuďte samy:

Clarins


Mezi partnery této zóny patří francouzská kosmetická společnost Clarins, která nabídne poradenství a péči o pleť a tělo. Budete moci otestovat nové produkty a vyzkoušet si aplikaci produktů “Skin Time” pro jejich maximální účinnost nebo “Flash líčení” pod vedením dvou vizážistek. K dispozici budou vzorky nejen dámských, ale také pánských produktů a odbornice z Clarins pro konzultaci jakýchkoli dotazů. Běžkyně se také budou moci osvěžit příjemnou tělovou vodou s jemnou vůní a poradit se v oblasti péče proti slunečnímu záření.

Opi

Pro ty z vás, které jste si oblíbily výraznou manikůru budou k dispozici poradkyně ze společnosti Opi, které představí neonové barvy a také nejnovější kolekci laků.

Toni&Guy

Vlasový styling nabídnou kadeřníci nejprogresivnější kadeřnické značky na světě – Toni&Guy. V rámci Women’s zone se Toni&Guy postará o vlasový styling se skvělými produkty značky Label.M a bude mít na místě novinku – barevné spreje na vlasy.

Omeoenergetica

Společnost Omeoenergetica, která je partnerem mnoha světových běžeckých eventů Nike, vám nabídne speciální proceduru, dodávající nohám okamžitou lehkost a chuť se hýbat. Tyto služby využívají špičkoví profesionální sportovci. Stačí 10 minutová procedura, aby se každý cítil výrazně lépe. K dispozici budou vzorky krému „Gambe Snelle e Toniche“.

Boscolo Spa

Boscolo Wellness & Spa nabídne služby maséra, kosmetičky nebo také kyslíkovou terapii. Na místě bude také možné soutěžit o zajímavé ceny jako je např. kosmetické ošetření, celotělová masáž nebo vstup do Spa.

Gurleain

Značka Guerlain nám představí nový dámský parfém La Petite Robe Noir Couture a také pánský parfém s názvem L ‘Homme Ideal.

Napsat komentář