Zelené osvěžení podle Marie Purvis


K létu prostě čerstvé šťávy a smoothie patří. Je to způsob, jak do sebe dostat něco zdravého a přitom dobrého. Zpestříme si snídani nebo svačinu, doplníme vitamíny, tekutiny a ještě si pochutnáme.
Já jsem nedávno vyzkoušela zelené smoothie, které doporučuje mezinárodní fitness trenérka Marie Purvis. Marie už dlouho působí jako ambasadorka Nike Training Clubu, spolupracuje s mnoha trenéry po celém světě, trénuje a motivuje spoustu lidí. Nechala jsem se tedy inspirovat i k výrobě tohoto nápoje.

      
       Co budete potřebovat:

  • Salátovou okurku 
  • Hroznové víno
  • Baby špenát
  • 2 kiwi
  • VoduOvoce a zeleninu omyjte (oloupejte) a rozmixujte v mixéru, mně úplně postačil tyčový. Pak přidejte vodu podle toho, jak chcete mít smoothienaředěné. Co se týče množství ingrediencí, řiďte se tím, co vám chutná. Já jsem si dala víc hroznového vína a kiwi, aby to bylo sladší.

Kiwi obsahuje vitamín C, který zlepšuje vstřebávání železa ze špenátu. Okurka obsahuje draslík a vápník a pomáhá tělu vyplavovat škodliviny. Hroznové víno vám dodá křemík, který zpevňuje pokožku a posiluje vlasy a nehty.

Můj tip:

Odstraňte z okurky střed se semínky a hroznové víno také kupujte raději bez peciček. Nebudete pak muset rozkousávat malé částečky rozmixovaných jadýrek.

Doplňte energii tímto smoothie s hroznovým cukrem třeba po lekci NTC!

Dobrou chuť!

Napsat komentář