We Run Prague 2014 a deset nezapomenutelných kilometrů se blíží

Do startu čtvrtého ročníku We Run Prague už zbývají pouhé 4 dny! Běh historickým centrem města se uskuteční už tento týden v sobotu – 30. srpna 2014. Startovat se bude opět ze Žlutých lázní a to v 19. hodin. Deset tisíc běžců vyšle na trať česká atletická královna Barbora Špotáková.

Přijďte si užít předzávodní program do Žlutých lázní a atmosféru mezi deseti tisíci běžci, kteří v podvečer vyběhnou do ulic Prahy.

Nová trasa závodu 

Novinkou pro letošní ročník je nová trasa a také jiný cíl We Run Prague, který bude tentokrát na náplavce, kde bude po doběhu připravena afterparty.

Doprovodný program

Před samotným závodem je pro závodníky připraven speciální program. Areál Žlutých lázní se pro účastníky We Run Prague otevře již ve 14. hodin. Níže už je přehled všech vystoupení, která budou k vidění. Všem, kteří se závodu zúčastní jako běžci pak doporučujeme rozcvičky s trenérkou Radkou. Zahřát svaly a dobře se protáhnout je základ před každým během!

14:00 – 14:30 – Odpoledne zahájí moderátorky Evropy 2 – Zorka Hejdová a Markéta Ježková, které budou závodníky a fanoušky provázet celým dnem.
14:30 – 14:40 – Poté bude k vidění vystoupení párové akrobacie v podání francouzských umělců: Coline Mazurek a Valentin Verdure.
15:00 – 15:00 – Následovat bude vystoupení parkurových běžců týmu In Motion.
15:30 – 16:00 – Pro běžce bude také připravena rozvička: Nike Training Club – dynamický warm up s trenérkou Radkou Vandasovou.
16:00 – 17:00 – Na závod pak běžce naladí koncert SUPERSTAR – Debbi, Jakub Ondra & Ahmad Haidar zazpívají nejlepší letní hity.
17:00 – 17:10 – Dvě hodiny před startem si budou moci běžci vychutnat vystoupení pozemní a závěsní akrobacie CIRK LA PUTYKA v podání Alexandra Volného a Zuzany Havrlantové.
17:30 – 18:00 – Před startem se uskuteční poslední rozvička: lekce Nike Training Club pod vedením trenérky Radky Vandasové.
18:00 – Hodinu před oficiálním startem závodu vyzvou moderátoři běžce k řazení do koridorů.
19:00 – Bára Špotáková spolu s moderátory odstartuje čtvrtý ročník We Run Prague.

Pár užitečných informací

  • Na start do areálu Žlutých lázní se běžci nejlépe dostanou prostřednictvím MHD. Využít lze tramvajových linek 3 a 17 a vystoupit na zastávce Dvorce nebo Kublov.
  • Lze také využít metra. Ideální je vystoupit ve stanici Karlovo náměstí, přejít na Palackého náměstí a odsud se dopravit výše uvedenými tramvajemi.
  • Od 17:00 začne výluka tramvajového provozu a do Žlutých lázní bude možné se dopravit pouze autobusem z Pražského povstání (zastávka metra C)
  • Parkování nebude v okolí Žlutých lázní možné! Proto spoléhejte na MHD. 
A ty z vás, které obléknou startovní tričko, nezapomeňte přijít včas! Do areálu Žlutých lázní přijďte nejpozději dvě hodiny před startem. 

Co v sobotu obléknete vy?

Kompletní informace k závodu najdete na webu: www.nike.com/werunprague na Facebooku: https://www.facebook.com/nikerunningczsk

Napsat komentář