Víkend na LipněUplynulý víkend jsem strávila v okolí Lipna. Bylo krásně, pěkně jsem se opálila a s chutí zasportovala. Pro změnu jsem dala před běháním přednost vodním radovánkám – plavání, jízdě na kajaku a aquazorbingu. Hlavně aquazorbing byl fakt vtipná záležitost. Zkoušela jsem to poprvé a moc mi to nešlo. Spíš než chůze po vodě to v mém případě připomínalo lezení po čtyřech. Asi budu muset víc trénovat JV sobotu jsme měli program zpestřený závodní atmosférou. V Dolní Vltavici se konal 10. ročník Mezinárodního plaveckého závodu a Český pohár v dálkovém plavání. Obdivovala jsem všechny zúčastněné, protože zdolat tři, pět nebo dokonce deset kilometrů v otevřené vodě, kde sem tam šplouchne nějaká ta vlnka, musí být opravdu náročné. Já jsem ráda, když si dám ve vyhřátém bazénu v Podolí kilometr jeden. A neplavali jen nabušení borci. Na startu jsem viděla třeba postařší paní, která se prý zúčastňuje každý rok. 

Shlédla jsem i ukázku záchrany tonoucího a přemýšlela, jestli si ze školy  ze záchranného plavání ještě něco pamatuji. Snad by mi to v krizové situaci naskočilo.

V neděli jsme dali s kamarády beach volejbal a zakončili tak opravdu super aktivní víkend. Pokud ještě máte nějaký den dovolené nebo prázdniny, doporučuji vyrazit směr jižní Čechy. Když se povede počasí, tak to na břehu Lipna s přimhouřenýma očima vypadá trochu jako u moře J

Přeji krásný týden!Napsat komentář