Receptová challenge

V posledních letech se roztrhl pytel s časopisy o jídle, vaření a zdravém životním stylu. Současně vzniklo i mnoho podobně zaměřených webových stránek. Hitem současné doby jsou ale blogy, které se zabývají jak jídlem a recepty, ale také všedním životem blogerek. Čtenáři hltají každý příspěvek, inspirují se a často jsou blogerkami ovlivněné.

I my „Holky ve formě“, jsme si před rokem sedly u kafe a řekly si, že bychom chtěli inspirovat ostatní ke sportu a sportovnímu stylu. Každá máme svůj životní styl, který je originální a jedinečný, ale přesto nás něco spojuje, láská ke sportu, životu a pozitivní nálada, která nás doprovází každý den.
Naše příspěvky jsou někdy plánované, někdy nárazové, třeba jako tento ☺! Sedím v letadle z Vídně do Prahy a to je ideální čas napsat článek. V autobuse cestou z Gatu k letadlu mě napadlo uspořádat týdenní receptovou challenge. Vaření není jen zálibou našich babiček, ale také mladých zaneprázdněných žen, které žijí zdravě a rády si udělají něco dobrého a zdravého a navíc lákavě naaranžovaného na talíři.

Přiznám se, že se denodenně snažím do této skupinky patřit, ale nějak se mi to stále nedaří. Vaření sice zabere 15-30 minut a tělo je vám pak vděčné ještě další dva dny, ale vždycky se na něco vymluvím, nebo jsem po celém dni tak líná, že už se mi vařit nechce. Uspokojím sebe a bohužel i chudáka přítele studenou večeří. To je asi jeden z důvodů, proč mi vyhovovala syrová strava. Nemusela jsem se omlouvat a slibovat , že něco teplého uvařím další den, naopak, mohla jsem se pyšnit tím, jak syrovou stravu poctivě dodržuji ☺!

RECEPTOVÁ CHALLENGE

Zpět k tématu týdenní receptové challenge. Pondělím to začíná! Vyzývám všechny holky ve formě, aby v sobě vzbudily kuchařské umění a do challenge se zapojily.

Jak bude challange probíhat je jednoduché. Na našem facebooku je založena událost. Každý kdo chce, se může připojit. Přispívejte kolikrát chcete a kdy chcete! Podoba příspěvku je také na vás. Můžete poslat celý recept i s postupem, nebo pouze fotku finální podoby pokrmu, či fotopříběh, jak váše jídlo vznikalo.

Na konci týdne, čili v neděli, dáme s Lenkou a Renčou hlavy dohromady a vybereme nejzajímavější recept a jeho prezentaci a pak si ho společně uvaříme.

Vítězku receptové challenge odměníme dárkem od Nike.

Do challenge se zapojíme i my, takže Leni, Renčo, vařečku do ruky a jdeme na to!
Týden vaření s holkama ve formě začíná právě teď ☺!

Napsat komentář