Týden raw food

zdroj: wikimedia.org

O Raw food slýchávám stále častěji. Všichni si to vychvalují, básní o tom jak mají více energie, cítí se svěží a hýří pozitivní náladou. Po návštěvě raw food festivalu jsem se na tuto sortu lídí dívala skrz prsty, ale tam byli extrémní vyznavači syrové stravy a nežili standartním životem moderní doby.

Od té doby stále více narážím na sociálních sítích na články, blogy a osobní zkušenosti lidí, kteří jsou dle mého názoru normální ☺ a jen chtějí vyzkoušet, co to s nimi udělá.

Tak jsem se rozhodla, že do toho půjdu taky. Ovoce a zelenina mi chutná a teď je k dostání v poměrně hojném množství. Prolistovala jsem diář na tento týden a s mými plány se to dá také skloubit, žádné oslavy, grilovačky a další akce se nekonají, tak bych to mohla zvládnout.

Ve dvou se to lépe táhne, tak do toho nejdu sama. Ale společně se dvěma kamarádkami z ranních kruhových tréninků. Obě jsou veganky a raw stravu chtějí již delší dobu otestovat, tak neváhaly a s mým návrhem souhlasily.

Dnes začínáme a zkusíme po dobu jendoho týdne dodržovat zásady raw stravování a uvidíme, co to s námi udělá. Objednala jsem si fresh bedýnku plnou ovoce a raw pochutin, tak budu mít zásoby na zbytek týdne.

Určitě se s vámi podělím na Facebooku o prvních dnech na syrové stravě a po celém týdnu shrnu vše podstatné do článku, na který se můžete těšit za týdne v pondělí.

Tak držte palce! 

Bára

Napsat komentář