Testovaly jsme novinky od Clinique!

Jako většina holek máme rády zkrášlování a chceme se cítit i vypadat dobře. Protože hodně sportujeme, dáváme přes den přednost lehkému a přirozenému líčení.
Byly jsme moc rády, že součástí naší narozeninové běžecké párty bylo i představení letních novinek firmy Clinique. Objevily jsme tak rodinku Chubby tyčinek! Všechny jsme si je v Nike Prague vyzkoušely a pořídily pár kousků. Barča si oblíbila nejvíc rtěnku. Ta je opravdu skvělá, ale mým favoritem se stala tvářenka.

Lenka

Moje zkrášlovací vybavení tvoří hlavně BB krém, pudr, tvářenka a řasenka. To mi na každodenní rychlé ranní líčení stačí. Do teď jsem používala klasickou pudrovou tvářenku. Ani jsem se nijak nezajímala, jestli existuje něco jiného. Ale dostala se mi do ruky Chubby Stick Cheek Colour Balm a já mám nového miláčka ☺. Hlavní výhodou je rychlá aplikace „v letu“, která je tak snadná, že bych ani nepotřebovala zrcadlo. Taky si přijdu taková hezčí ☺.
Tvářenka je totiž trochu transparentní, krémová a na tváři vypadá velmi svěže a přirozeně. Vůbec nevysušuje pleť a je vodě i potu odolná. Aplikace je jednoduchá, naťukám barvu lehce na horní partie lícních kostí a rozetřu rovnou konečky prstů, protože jejich teplo dokáže nejlíp rozprostřít barvu na tváři. Používám ji opravdu každý den a myslím, že vydrží celkem dlouho. Pudrová tvářenka si už bohužel asi neškrtne…













                                                              

Barča

Když se mi dostala do ruky novinka od Clinique – rtěnka Chubby Stick, říkala jsem ji: ,,balzám na rty, to bude zase spousta povyku pro nic. Nejsem typ holky, která se maluje a utrácí za kosmetiku spoustu peněz. Většinou mi stačí ke štěstí pár základních věcí a obyčejný lesk na rty. Chubby Stick jsem vyzkoušela a byla jsem velmi mile překvapená.
Balzám byl příjemný, rty byly vláčné a jemné. Odstín balzámu mi ladil s barvou pleti a příjemně rozzářil úsměv. Od té doby je Chubby Stick stálým obsahem mé kabelky, nosím jí všude a sklízím s ní úspěch. Kdokoliv jí na mých rtech vidí, ptá se, co to je za hezký balzám. Vřele doporučuji všem sportovním aktivním ženám, které nechtějí ztrácet spoustu času líčením, ale chtějí stále vypadat krásné a svěží.

Napsat komentář