Ohlédnutní za narozeninovým tréninkem

Úterní oslava našich narozenin byla skvělá. Myslím, že nejen my, ale především vy jste si to pořádně užily. Nikoho dnes ráno nebolela hlava, maximálně trochu nohy ☺ Dodržely jsme slib a trasa měla 5 km. Běh jsme si okořenily posilováním (Barči specialita) a výběhem schodů, což byl bonus navíc. Počasí nám přálo, takže jsme si mohly vychutnat krásy centra Prahy i pohledy na město z Letné. 

Tréninku předcházelo uvítání všech holek v Nike Prague. Doufáme, že vám dárečky v podobě batůžku a slev hned po příchodu udělaly radost. Na křesílcích Clinique bylo stále obsazeno a paní vizážistky si pochvalovaly, že líčit mladé a krásné tváře jde samo ☺

Měly jsme také možnost předat dvě hlavní ceny. Ivě balíček Clinique za správně zodpovězenou otázku na našem blogu a Lucce nový model bot Nike Air Zoom Pegasus 31 za velice kreativní pojetí runningového outfitu. Oběma slečnám ještě jednou blahopřejeme.

A na závěr byla sladká tečka v podobě dortíků. Každý si vybral ten svůj oblíbený a doplnily jsme tak energii vydanou na tréninku 😉

Mrkněte ještě na pár fotek a těšte se, co pro vás chystáme dál. Jak už jsme prozradily, připravujeme běžecký kurz jen pro holky a v září sportem nabytý víkend na Šumavě. Je opravdu na co se těšit. Brzy přineseme více informací.

Další fotky najdete také na našem Facebooku!

Napsat komentář