Race the Sun

Máme za sebou příjemný víkend. Počasí bylo tak akorát a Praha nabídla spoustu možností, jak si dva dny bez práce užít. Pondělí bývá z celého týdne nejhorší, navršené úkoly a před sebou 5 pracovních dní. A to jde dobře překonat plánováním aktivit na víkend 🙂 Mám pro vás lákavý tip na sobotu 21.6. Nike+ Run Club zve všechny příznivce běhu na speciální běžeckou událost spojenou s oslavou nejdelšího dne roku – Race the Sun.

O co se jedná?

V sobotu 21. června vyrazí ze tří míst v Praze běžci jako paprsky a potkají se na známém místě – v Nike+ Run Clubu na Letné, kde společně oslaví letní slunovrat. Každý si bude moci vybrat, z jakého místa na Letnou vyrazí. Běžečtí trenéři budou čekat u Nike Prague, na Ladronce nebo u Národní technické knihovny. Záleží na vás, jakou lokalitu a vzdálenost si zvolíte.

Jednotlivé lokality najdete na tomto linku: http://go.nike.com/073f4888.

Co s věcmi nemusíte vůbec řešit. Uložíte si je v přistavených autech, které se na Letnou za běžci přesunou. Tam pak bude připraveno i kompletní zázemí – šatny, skříňky a sprchy.

Pokud pro vás žádné místo srazu nebude to pravé, není problém přiběhnout vlastní cestou. Běžečtí trenéři rádi přivítají každého 🙂

Na Letné pak budou připravené souboje na běžecké rampě, rozžhavené grily i plotny DJ’s, táborák a spousta dalších letních pochoutek.

Časový plán akce:

17:30 sraz na vybraném místě, přivítání, vyplňování registračních formulářů, úschova věcí do aut
18:00 rozcvička a běh přes město směr Letná
19:00 doběh na Letnou, protažení, vyzvednutí věcí z aut, welcome drink & start party
19:00 – 20:00 registrace na souboj na běžecké rampě
20:00 – 22:00 souboje na běžecké rampě – Race the Sun!
22:30 vyhlášení vítězů
23:30 ukončení akce

Oslavte s námi nejdelší den v roce nejen během! https://www.facebook.com/events/782779698429148/

Napsat komentář