Narozeninový trénink

Zdá se mi to jako včera, když jsme se s Bárou a Renčou domlouvaly, že začneme psát blog. A hleďme, už budeme slavit 1. narozeniny. Asi nikdo z nás si na svojí první oslavu nepamatuje, proto bychom si to nyní chtěly vynahradit. 

Jak jinak pojmout narozeniny našeho blogu, než sportovně. Rády bychom Vás tedy pozvaly 1.7. na oslavu do obchodu Nike Prague, jejíž hlavním bodem bude běžecký trénink pod našim vedením. Náplň tréninku bude připravená tak, aby byl příjemný a zábavný pro začátečnice i pokročilé.

Voucher na BB nebo CC krém pro prvních 20 příchozích

A protože sport není jen o výkonech, ale také u toho chceme dobře vypadat, budete mít možnost nechat se lehce a sportovně nalíčit od vizážistek z Clinique a odnést si různé vzorky. Navíc pro prvních 20 příchozích bude připraven voucher se slevou na BB nebo CC krém od Clinique, takže si jej budete moci koupit za speciální cenu 400 Kč (původní cena je 850 Kč). Kdo přijde mezi prvními 20, dostane také malý dárek od firmy Nike. Pro všechny účastnice pak bude připravená sleva 20% na nezlevněné zboží Nike.

Soutěž o nové Nike Air Zoom Pegasus 31

Zabrousíme i do oblasti módy a vyhlásíme soutěž o nejlepší crazy outfit! Cenou pro vítězku budou nové boty Nike Air Zoom Pegasus 31. Takže zapátrejte v šatníku, dejte volnost fantazii a přijďte v originálním modelu ve stylu Running in the City ☺

Speciální host – Nicole z A Cup Of Style

Hodnotit vaše snažení bude náš speciální host, kterým je blogerka Nicole z A Cup Of Style.

Součástí programu bude také prezentace nového modelu běžeckých bot Nike Air Zoom Pegasus 31 a novinek od Clinique pro toto léto.

Po tréninku bude připraveno lehké občerstvení. O věci nemusíte mít strach, budete mít možnost si je uschovat v obchodě.

Začínáme slavit od 17.00, od této doby bude probíhat líčení, můžete omrknout nejnovější sportovní kolekce, poradit se s námi o všem, co se týká běhání a s Nicole probrat cokoli ohledně módy. V 18.30 vyběhneme z obchodu Nike Prague směrem do nejznámější nákupní ulice Pařížská a budeme pokračovat centrem Prahy.

Těšíme se na vás! Pozvěte kamarádky, kolegyně a známé ať je nás ve formě co nejvíce.

Přihlašujte se v aplikaci Nike+ Run Club Lokality.

B & L & R

Napsat komentář