Jako od maminky…

Jako místo rozlučky s kolegyní, která odchází na mateřskou, jsme nemohly zvolit lepší podnik. Už jen kvůli názvu I love mama! ☺

V tomto retro buffetu nedaleko I. P. Pavlova dávají přednost čisté stravě, tedy bez umělých přísad a dochucovadel. Každý den najdete v nabídce polévku, jedno cenově dostupnější jídlo, biopečeni, fitness pokrm a saláty. Přípravu vašeho pokrmu můžete osobně sledovat a dokonce jí i probrat přímo s kuchaři na baru. Tam se všechno vaří a chystá přímo před vámi. Restaurace totiž funguje na principu „otevřené kuchyně“. Do menu můžete zasáhnout i vy sami, když poskytnete nějaký zajímavý, ověřený a zdravý recept.

Všechna jídla jsou připravována opravdu z čerstvých surovin. Jak jsem se dozvěděla při rozhovoru se dvěmi mladými a sympatickými slečnami (kuchařkami i číšnicemi zároveň), většina bylinek, ovoce a zeleniny pochází přímo z jejich vlastních zahrádek a sadu. Milou domáckou atmosféru doplňuje i osobitý přístup personálu, který na vás od baru volá, kolik chcete třeba vajíček k čočce a pak vás i pochválí, že jste to všechno pěkně snědli, inu jako doma ☺. 
Mě osobně velice nadchly domácí limonády, vyzkoušela jsem jahodovou a z lesního ovoce, příště zkusím třeba rebarborovou.

Restaurace je připravena i na návštěvy těch nejmenších a vybavena pro tyto případy malým dětským koutkem. V nabídce jsou i firemní či soukromé party, na které prý hned tak nezapomenete. 

Návštěva I love mama pro mě byla moc příjemným gastronomickým zážitkem a takovým krátkým zastavením v jinak rychlém tempu pracovních dní. Tak taky někdy zaskočte na jednu domácí ovocnou… ☺

http://www.ilovemama.cz/

Napsat komentář