Training fashion

Říká vám něco produktová řada Nike Pro? Jedná se o vrstvu oblečení, která má za úkol odvádět pot od těla a udržovat vás tak po celou dobu sportovní aktivity v suchu. Sami určitě víte, že je mnohem příjemnější, když mátě při běhání tričko lehce propocené, než tričko, které můžete ždímat.

Nike není samozřejmě jediná, která tuto funkční vrstvu oblečení vyrábí, řada značek dělá obdobný produkt, ale nazývá ho svým jménem. Když ale porovnáte kolekci Nike Pro s kolekcí funkčního prádla a oblečení jiné značky, je jasné, kdo je jednoznačným vítězem! 🙂

Nike Pro kolekce je nejen skvělá, co se týče funkčnosti, ale také designu. Kolekce je barevná a spousta vzorů a střihů nenechá ženu sportovkyni jen tak v klidu. Obzvlášť její peněženku. 🙂 

Kolekce Nike Pro patří do kategorie women’s training. Z názvu  je již patrné, že se jedná o kolekci pro dámské fitness aktivity. Jedná se především o dámské sportovní podprsenky, šortky, ¾ elasťáky, dlouhé legíny, tílka, trička a mikiny. 

Výhodou je, že kolekce je vždy dokonale sladěna svými barevnými prvky nejen s ostatními Nike Pro produkty, ale také s celou women’s training kolekcí. No uznejte, není to báječné se při cvičení cítit dobře, v suchu a jako bonus si užívat obdivuhodné pohledy druhých jak vám to sluší?

Nevím jak vy, ale já mám takový pocit, že nemám nic na sebe….obzvlášť na cvičení. 🙂 Takže dámy, příjemné nákupy! Bára

Napsat komentář