Testování nové kolekce Nike Free

Jaké máte dnes v podvečer plány? Pojďte s námi do Nike Nový Smíchov! Nike tu bude testovat novou kolekci bot Nike Free. A vy si je můžete vyzkoušet také! Od dob, kdy se začíná mluvit o prospěšnosti chůze i běhu na boso přišla Nike s kolekcí Nike Free, která chůzi i běh na boso imituje.


Od chvíle, kdy jsme začali „chránit“ naše chodidla obuví, přicházíme o zdraví prospěšnou stimulaci akupresurních bodů. Ty zodpovídají za funkci tělesných orgánů. Je tedy dobré, čas od času, sundat boty a jít se projít bosky. Samozřejmě je ale důležité kam na boso vyrazíme. Ideální je projít se v parku, na pláži nebo po polní cestě.

Alternativou pro ty, kteří by chtěli chodidlu prospět, jsou právě boty typu Free. Podrážka bot je „rozsekaná“ tak, že při chůzi nebo běhu dochází k plnému pohybu chodidla. Jakmile takové boty vyzkoušíte, zjistíte, že pohyb v nich je jednoznačně jiný. I proto je doporučováno, abyste v nich zpočátku jen chodili. Svaly, které jsou v klasické obuvi skoro nečinné se stejně tak, jako na boso, ve freečkách probudí. A na to je potřeba si zvyknout. Proto než ve freečkách poprvé vyběhnete, mějte na mysli, že byste v nich měli pár kilometrů nachodit.

Reflexní zóny chodidel. Zdroj: http://www.patakyovi.cz

Pokud tedy pro sebe a svá chodidla chcete něco udělat, přijďte dnes a vyzkoušejte spolu s námi osvobozující pocit v Nike Free. Kromě exluzivního představení nových bot, pak každý získá voucher na libovolnou lekci V Holmes Place a voucher na speciální Night Shopping.

O freečka se dokonce i soutěží! Podívejte se na blog Barborka On The Run, kde se dozvíte veškeré informace!

Představení kolekce Nike Free Free Your Spirit


Kde: Nike Nový Smíchov
Kdy: čtvrtek 3. dubna, od 18:00

Testované typy bot:

Nike Free 4.0

Nike Free 5.0

Nike Free 3.0 Flyknit

Napsat komentář