Tempo se vrací. Nabídne inspirující příběhy

Už dnes ve 23.10 startuje do druhého ročníku prvním dílem Tempo, oblíbený televizní magazín o běhání. Na jaře vyběhne na ČT sport dvanáctkrát na 15 minut, čeká ho několik repríz a zůstane uložen na webech ivysilani.cz nebo runczech.com.

„Dramaturgicky navazujeme na loňské Tempo. Rádi bychom ukázali více inspirujících příběhů a budeme se snažit využít nejmodernější televizní techniku a postupy včetně staedycamu, helikoptér, superzpomalených záběrů a dalších,“ říká Jan Cvachovec, vedoucí projektu, v jehož společnosti 4elements letošní Tempo vzniká.

Byl už u toho loňského, stejně jako větší část týmu. Pořadem provede opět hlas sportovně velice všestranného moderátora Stanislava Bartůška.

Novou tváří se stává pohledná běžkyně a koučka 27letá Dana Šatrová, původem ze Strakonic, která bude zpovídat přední české běžce a posílat je do neobvyklých výzev. „Dá se předběhnout startující letadlo? Kdo vyběhne nejlíp na Žižkovský televizní vysílač? A další,“ slibuje s neodolatelným úsměvem.

Základní programové schéma vytvoří neobyčejný příběh obyčejného běžce, tréninkové rady předních českých běžců, atraktivní souboj – výzva, reportáž ze závodů a běžeckých akcí, pozvánka na další týden a tradiční soutěž.

Napoprvé poznáte pohnutý životní osud Aničky Kadové, členky sestavy Women´s Challenge 2014. Jak ladí na půlmaraton, ukáže český olympionik Jan Kreisinger. A dozvíte se, jak fungují nadace a charitativní organizace ve spojení s během.

Další týdny poznáte, jak běhá herečka Iva Pazderková, jak si žijí (a vaří kaši ugali) v Praze přední keňští běžci, kam se poděl legendární maratonec Karel David, jak se běhalo při natáčení filmu Troja s Bradem Pittem a další zajímavé věci.

Podle statistik divácké sledovanosti ČT vidělo loni všechny díly až do konce více než 400 000 diváků. Letošní Tempo se má od čeho odrazit. První díl se opakuje na ČT sport ve čtvrtek ve 14.35 a v pondělí v 11.50.

Zdroj: runczech.com

Napsat komentář