Běžecký trénink s A Cup of Style

Ráda poznávám nové lidi. Zvlášť když je setkání s nimi příjemné a obohacující. Takové bylo i jedno odpoledne, které jsme strávily s Luckou a Nicole, které píšou blog A Cup Of Style. Holky nás oslovily s tím, že se chtějí dozvědět něco o běhání.

Nejsou to úplné začátečnice, ale rady a tipy se vždycky hodí. Vyrazily jsme do Kunratického lesa a během necelé hodinky jsme stihly probrat vše, co holky zajímalo. Určitě si jejich dojmy brzy přečtete na blogu www.acupofstyle.com. Po tréninku jsme naopak vyzpovídaly my je a malinko pronikly do tajů módních blogů. Určitě je fajn mít se kde inspirovat a naučit se kombinovat různé kousky dohromady. A Cup Of Style je moc příjemný blog, díky němuž se dozvíte i o zajímavých akcích. 
Abychom vám holky trochu představily, položily jsme jim několik otázek.
Jak dlouho už váš blog funguje a kam chodíte za inspirací?

Na blogu A Cup of Style blogujeme více než 4 roky, ale jinak se v tomhle online světě pohybujeme už asi 10 let. Vždycky nás bavilo něco vymýšlet a blog je takový skvělý prostředek přesně k tomu. A inspiraci? Tu hledáme všude kolem sebe. V seriálech, filmech, časopisech, na internetu a zahraničních blozích, v ulicích.. důležité je se prostě neustále rozhlížet a vnímat okolní svět.

Je výhoda, že jste ségry?

Určitě je to pro nás výhoda a hodně nám to usnadňuje správu blogu. Můžeme společně vymýšlet nejrůznější projekty, fotit se, učit se jedna od druhé.. prostě ve dvou se to lépe táhne.

Vzpomenete si na váš první post? Kam jste se od té doby posunuly?

Vzpomeneme a od té doby se všechno hodně změnilo. Teď už nad tím, co přidáme hodně přemýšlíme, příspěvky nám zaberou vážně hodně času a snažíme se i plánovat dopředu. Je to prostě takový náš zábavný full time job :).

Chodí za vámi spolužáci nebo kamarádi pro rady ohledně oblékání?

Chodí a my jim nikdy moc neporadíme :D. Naše heslo je totiž to, že by se člověk měl v první řadě ve svém oblečení cítit pohodlně a sám sebou, ať už má na sobě cokoli.

Kdo je podle vás největší módní ikona posledních let a proč?

My hodně sledujeme zahraniční módní blogerky a inspirují nás asi ze všech nejvíc. Například Andy ze Stylescrapbook, Aimee ze Song of Style, nebo Kristina z Kayture.

A teď trochu z jiného soudku….. ☺

Řešíte módu a styl i při sportu?

Samozřejmě i při sportu chceme vypadat k světu, takže to pěkné sportovní oblečení je pro nás i dobrou motivací vstát a jít něco dělat :).

Jak jste se dostaly k běhání?
Přes rodinu. Náš děda s tetou již několik let pravidelně chodí běhat, tak jsme se jednoho dne rozhodly, že to zkusíme taky. A chytlo nás to! Na běhání je super, že k tomu člověk téměř nic nepotřebuje a může jít kdykoli a kamkoli.

Co bylo na začátku při běhání pro vás nejtěžší a jak jste to překonaly/nepřekonaly? ☺

Celkově si myslím, že jsme byly mile překvapené. Běhání nás nikdy nebavilo, ve škole to byla ta nejhorší věc a v životě bychom nemyslely, že si někdy půjdeme zaběhat DOBROVOLNĚ. Ale stalo se. Asi nejtěžší pro mě bylo vytrvat a nastavit si nějakou pravidelnost. Zvyknout si chodit několikrát týdně. Ale čím častěji jsem chodila, tím to bylo lepší. A teď když občas chodí i Niky, je to hned větší zábava.

Dáváte si nějaké sportovní cíle? Co pro to děláte?

Já mám takový svůj cíl a to We Run Prague a 10 km. Tak budu pilně trénovat!

Holkám děkuji za milý rozhovor a držím palce nejen do dalších kilometrů, ale také do všeho, do čeho se pustí na svém blogu. A myslím, že se můžeme těšit na samé zajímavé příspěvky. 

Napsat komentář