Krátké vlasy, dlouhý krok?

Nikdy jsem neměla dlouhé vlasy. Nepoznala jsem kouzlo pletení copů a vymýšlení různých účesů. Maximální délka, které jsem dala šanci, byla po ramena. Ale to mi moc dlouho nevydrželo. I tak jsem se omezovala jen na obyčejné culíky.

Možná jsem líná, ale já prostě preferuju sportovní a praktické účesy. Už jako malou mě naši nechávali stříhat tzv. „na kluka“. Nějakou dobu si mě opravdu lidi pletli s chlapečkem. Pak přišlo období mikád. Normálních i těch vystříhaných vzadu na krku. Ale poslední dobou mi i tohle přišlo moc. Takže zkracuju a zkracuju. Aby nebyla nuda, tak jsem si vybrala účes asymetrický, na jedné straně kratší než na druhé. Jsem blíženec, dvě osobnosti, takže zprava Jekyll, zleva Hyde ☺.

Běhám, plavu, bruslím, jezdím na kole. Při všech těchto aktivitách vítám, že mi vlasy nikde nepřekáží. Rychle schnou, dobře se tvarují a na závody nemusím vymýšlet složité kreace. I když někdy je na sportovištích zajímavá podívaná. A do společnosti se dá i z krátkých vlasů vytvořit zajímavý účes.

A co vy, milé sportovkyně? Jaké účesy na sport máte nejraději?

Napsat komentář